Czy Ameryka będzie miała własną KGB?

Podaj dalej

Amerykańska lewica idzie śmiało w ślady najgorszych reżimów. Jeff Stein w publikacji zamieszczonej w “The Daily Beast” wyraża opinię, że istniejące rządowe agencje, takie jak FBI, nie mają odpowiednich zasobów, by powstrzymać “biały terror”, który doprowadził do “szturmu” na Kapitol 6 stycznia 2021. Według autora, nie rozpoznano w porę rzekomo planowanego ataku.

Stein nawet porównuje demonstrację miliona zwolenników Trumpa do ataku na World Trade Center 9/11 , przestrzega przed zbrojnymi atakami białych nacjonalistów w przyszłości i przekonuje, że konieczne jest powołanie w Stanach Zjednoczonych “tajnej policji”. Ten pomysł z sowieckiego piekła rodem ma umożliwić “infiltrację i neutralizację zbrojnych, domowych ekstremistów”, którymi potencjalnie jest 70 milionowa rzesza zwolenników Donalda Trumpa, którzy odważyli się zagłosować na niego w wyborach prezydenckich.

Język współczesnej lewicy zaczyna coraz bardziej przypominać retorykę znaną z komunistycznych, propagandowych dzienników. Na szczęście ta przewrotna ofensywa zakłamania i “przykręcania śruby” jest coraz lepiej rozpoznawana przez zwykłych obywateli, przywiązanych do tradycji, historii i podstawowych swobód. Czy ta świadomość wystarczy do obrony przed komunizacją świata?

Źródło:

https://www.thedailybeast.com/after-the-capitol-riots-can-us-spy-agencies-stop-white-terror

https://summit.news/2021/01/20/leftists-call-for-new-secret-police-force-to-spy-on-trump-supporters/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x