Do czego zmierza amerykańskie “ukryte państwo”?

Podaj dalej

Wbrew medialnej propagandzie, uprawianej od dnia wyborów prezydenckich 3 listopada 2020, nie jest pewne kto zostanie 46 prezydentem Stanów Zjednoczonych. Joe Biden został ogłoszony zwycięzcą w wyniku masowych fałszerstw wyborczych, zdemaskowanych przez licznych świadków. Pomimo tego, że ujawniono niepodważalne fakty, przedstawienia wiarygodnych świadków skorumpowane, albo zastraszone sądy odmawiają wszczęcia dochodzeń pod pretekstem “braku ewidencji”. Nie wiadomo, jak ta sytuacja się zakończy, gdyż Trump odmawia uznania porażki, wiedząc, że w rzeczywistości uzyskał znacznie więcej głosów od Joe Bidena. Nominowanie “Sleepy Joe” Bidena na stanowisko prezydenta będzie klęską amerykańskiej demokracji i wolności.

Alex Newman, autor książki “Deep State”, demaskującej kulisy “ukrytego państwa” w Stanach Zjednoczonych twierdzi, że bez względu na to, kto zostanie zwycięzcą wyborów w 2020 roku nie można oczekiwać szczęśliwego zakończenia. Jeśli Donaldowi Trumpowi uda się utrzymać prezydenturę mimo manipulacji wyborczych demokratów, Deep State (“ukryte państwo”) eksploduje. Wyśle swoje przerażające bojówki. Będzie próbować zrujnować gospodarkę. Będzie próbować zniszczyć wartość dolara. Zmusi kłamliwe media, by nazwały Trumpa dyktatorem. Sprawi, że ONZ potępi “niedemokratyczny pucz”. . . . Bardzo szybko sytuacja stanie się gorąca i niezwykle poważna.

Jeśli z drugiej strony Biden zostanie prezydentem przez oszustwo, żegluga też nie będzie gładka. Partia demokratów ujawniła już, co zamierza zrobić. Spróbuje opanować Senat. . . Zalegalizuje dziesiątki milionów nielegalnych imigrantów i z czasem nada im obywatelstwo. Prawie wszyscy z nich będą głosować na Demokratów. Wprowadzi do Sądu Najwyższego nowych neomarksistowskich antyamerykańskich sędziów. Ameryka stanie się zupełnie nie do poznania, jeśli ci ludzie postawią na swoim. . . . To bardzo niebezpieczny czas dla Ameryki ”.

Na zakończenie konkluduje: „Z pozoru wygląda to na bitwę między marksistami przeciwko patriotycznym Amerykanom, ale w rzeczywistości to bitwa między ludźmi pod wodzą Szatana, którzy gardzą Najwyższym przeciwko tym, którzy wciąż kochają i wierzą w Boga. . .  To najprostszy sposób na zdefiniowanie tego, co się dzieje. . . . To Bóg jest autorem wolności. Celem “ukrytego państwa” jest stworzenia świata, będącego jej przeciwieństwem.

Źródła:

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x