“Nieświadoma zgoda” – “Uninformed Consent”

Podaj dalej

 

 

Poruszający film Todd Michael Harrisa, obnażający strategię przymuszania całych społeczeństw do masowych szczepień przeciwko Covid 19. Ten wyjątkowo rzetelny, oparty na faktach i opiniach najwybitniejszych specjalistów z dziedziny medycyny i nauki ( wśród nich: Dr. Chris Shaw, Dr. Stephen Malthouse, Dr. Charles Hoffe, wynalazca technologii mRNA – Robert Malone, autor Alan Cassels i wielu innych) okument powinni obejrzeć nie tylko Ci, którzy obawiali poddać się eksperymentalnej, niesprawdzonej terapii i utracili pracę, pozycję społeczną oraz podstawowe swobody obywatelskie, ale także wszyscy, którzy zaufali rekomendacjom państwowych organizacji, odpowiedzialnych za zdrowie ludności i ulegli finansowanej przez wielkie korporacje farmaceutyczne propagandzie.

Film opowiada o cierpieniu bliskich, którzy utracili najbliższych i o potężnym mechanizmie, pozwalającym wielkim korporacjom i niedemokratycznie działających organizacjom kontrolować bez żadnej etyki i moralnych hamulców, rządy państw, środowiska naukowe i medyczne, w celu forsowania zagrażających życiu i zdrowiu szczepień dla gigantycznych profitów.

Ponad dwugodzinny, profesjonalnie zrobiony film pokazujemy w wersji oryginalnej, bez tłumaczenia na język polski. Zachęcamy wszystkich, znających język angielski do obejrzenia i podzielenia się wrażeniami z jak największą liczbą osób. Nadal bowiem forsuje się kolejne dawki szczepień przeciwko Covid 19, pomimo faktów, dowodzących że szczepionki nie są ani skuteczne, ani bezpieczne.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.

Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!