“Nieświadoma zgoda” – “Uninformed Consent”

Podaj dalej

 

 

Poruszający film Todd Michael Harrisa, obnażający strategię przymuszania całych społeczeństw do masowych szczepień przeciwko Covid 19. Ten wyjątkowo rzetelny, oparty na faktach i opiniach najwybitniejszych specjalistów z dziedziny medycyny i nauki ( wśród nich: Dr. Chris Shaw, Dr. Stephen Malthouse, Dr. Charles Hoffe, wynalazca technologii mRNA – Robert Malone, autor Alan Cassels i wielu innych) okument powinni obejrzeć nie tylko Ci, którzy obawiali poddać się eksperymentalnej, niesprawdzonej terapii i utracili pracę, pozycję społeczną oraz podstawowe swobody obywatelskie, ale także wszyscy, którzy zaufali rekomendacjom państwowych organizacji, odpowiedzialnych za zdrowie ludności i ulegli finansowanej przez wielkie korporacje farmaceutyczne propagandzie.

Film opowiada o cierpieniu bliskich, którzy utracili najbliższych i o potężnym mechanizmie, pozwalającym wielkim korporacjom i niedemokratycznie działających organizacjom kontrolować bez żadnej etyki i moralnych hamulców, rządy państw, środowiska naukowe i medyczne, w celu forsowania zagrażających życiu i zdrowiu szczepień dla gigantycznych profitów.

Ponad dwugodzinny, profesjonalnie zrobiony film pokazujemy w wersji oryginalnej, bez tłumaczenia na język polski. Zachęcamy wszystkich, znających język angielski do obejrzenia i podzielenia się wrażeniami z jak największą liczbą osób. Nadal bowiem forsuje się kolejne dawki szczepień przeciwko Covid 19, pomimo faktów, dowodzących że szczepionki nie są ani skuteczne, ani bezpieczne.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x