Eskalacja działań wojennych nad Polską

Podaj dalej

 

Nad Mirosławcem w północnej Polsce doszło do awarii amerykańskiego drona MQ9 Reaper najnowszej generacji, który utracił łączność z bazą i rozbił się podczas awaryjnego lądowania. Jest to rezultatem użycia przez Rosjan technologii wojny elektronicznej, zakłócającej przestrzeń nad znaczną częścią działań wrogiej armii.

Jak to jest możliwe, że Amerykanie traktują Polskę jak kolonię, prowadzą agresywne, zaczepne działania wobec mocarstwa atomowego, jakim jest Rosja? Nikt nie wie, jaki sprzęt wojskowy sprowadzono do Polski, narażając życie Polaków, w przeważającej większości bedących przeciwnych samobójczej wojnie, którą propaganda i zdradzieccy politycy usiłują nam wmówić. Jest już dzisiaj oczywiste, że wojna na Ukrainie stała się zastępczą wojną Stanów Zjednoczonych i Rosji. Kolejne kraje wciągane są podstępnie w konflikt, którego sznurki pociągane są zza oceanu.

Diabły szykują w Polsce wojnę i nikt o cywili nie będzie się troszczył. Jesteśmy eksperymentem „Deep State”, którego podłożem jest agenda depopulacji. Rząd sługusów, administrujących polską kolonią wykonuje gorliwie wszystkie polecenia.

Polacy muszą szybko otworzyć zamydlone przez propagandę oczy i zdać sobie sprawę, jak wielkie zagraża nam niebezpieczeństwo. Nie możemy godzić się na politykę podżegania do wojny, której nie można nawet wygrać. Polska jest traktowana przez globalistycznych psychopatów, bawiących się w gry wojenne z dala od własnego kraju i domu jako strefa zgniotu. Czas temu się przeciwstawić, czas ratować życie i przyszłość naszych synów i córek. NIE DLA WOJNY NA TERENIE POLSKI. Nie dla planów wysłania polskich żołnierzy na Ukrainę, gdzie zginęły już setki tysięcy młodych Ukraińców i gdzie brakuje świeżego mięsa armatniego. NIE!

 

Zdjęcie: Mike Mareen – stock.adobe.com

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x