“Nie będę płakał na pogrzebach niezaszczepionych egoistów”

Podaj dalej

Dr Sohrab Lutchmedial, 52-letni lekarz, który pełnił funkcję dyrektora programu kardiologii interwencyjnej w kanadyjskim New Brunswick Heart Center, zmarł nagle w czasie snu 8 listopada, dwa tygodnie po otrzymaniu trzeciej dawki szczepionki na Covid-19. Był gorącym orędownikiem szczepień covidowych i zagorzałym krytykiem osób, które zdecydowały się nie poddawać szczepieniom. W lipcu br. napisał na twitterze “nie bede płakał na pogrzebach tych, którzy z egoistycznych powodów nie zaszczepili się.” [“For those that won’t get the shot for selfish reasons – whatever – I won’t cry at their funeral”] Wpis wzbudził kontrowersje i oburzenie, został później usunięty i przypomniany po śmierci cenionego lekarza.

Nie była to jedyna skandaliczna wypowiedź kardiologa, który miesiąc temu stwierdził, że miałby ochotę “dać w twarz” tym, którzy przekonywali, by się nie szczepić.

Przy innej okazji stwierdził, że trudno się dziwić, kiedy głupcy, którym daje się wybór, podejmują głupie decyzje.

Każda nagła smierć jest tragedią, ale współczując rodzinie zmarłego i roniąc łzy na pogrzebie kardiologa, nie możemy zapominać, że nikt nie ma prawa drwić i poniżać innych ludzi, tylko za to, że chcą podejmować własne zdrowotne decyzje, wbrew obowiązującej propagandzie i szczepionkowej nagonce.

Wydaje się, że śmierć dr Sohraba Lutchmediala jest bezpośrednim skutkiem trzeciej dawki szczepionki przeciw Covid-19. Warto jednak zwrócić uwagę, że kanadyjskie państwowe media CBC, publikując nekrolog nawet nie wspomniały, że zgon nastąpił w dwa tygodnie po zastrzyku. Wiadomość taka mogłaby przecież wzbudzić wątpliwości i opór wobec kolejnych dawek “skutecznych” i “bezpiecznych” szczepionek, po których umiera coraz więcej ludzi.

 

Źródła:

https://www.bizpacreview.com/2021/11/13/prominent-cardiologist-who-said-he-would-not-cry-at-funeral-of-selfish-unvaxxed-dies-in-sleep-reportedly-weeks-after-third-jab-1162553/

https://www.cbc.ca/news/canada/new-brunswick/sohrab-lutchmedial-cardiac-surgeon-obituary-1.6242359

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x