Współcześni handlarze niewolników

Podaj dalej

 

Według danych Urzędu celnego i Straży Granicznej Stanów Zjednoczonych (US Customs and Border Protection), od czasu objęcia urzędu przez prezydenta Joe Bidena, około 345 000 nieletnich przekroczyło bez opieki granicę USA, los 85 000 z nich jest nieznany.

Administracja Bidena jest za to moralnie odpowiedzialna. Prezydent zniósł ograniczenia dotyczące dzieci bez opieki na początku 2021 r.” – napisał republikański senator Josh Hawley w liście do dyrektora FBI Christophera Wraya. „Raporty ujawniają, że zliberalizowano procedury weryfikacji sponsorów dzieci, przybywających bez opiekunów do USA. W rezultacie tysiące dzieci zostało przekazanych współczesnym handlarzom niewolników”.

Za skutki tej polityki senator obwinił Bidena, zauważając, że to pod jego okiem nieletni są często zmuszani do pracy w trudnych warunkach w fabrykach; odmawia się im jedzenia i edukacji, doświadczają też przemocy seksualnej i lękają się o swoje życie.

W kraju, który twierdzi, że ceni rządy prawa i opiekę nad dziećmi, jest to nie do przyjęcia”.

 

Podczas przesłuchania Senackiej Komisji Finansów sekretarz HHS – [Department of Health and Human Services ( Wydział Zdrowia i Spraw Socjalnych)]- Xavier Becerra tłumaczył, że „Kongres dał nam pewne uprawnienia, ale te kończą się, gdy znajdziemy odpowiedniego sponsora, u którego możemy umieścić dziecko”.

Senator Hawley wezwał FBI do podjęcia natychmiast rzeczywistych wysiłków w celu zlokalizowania zaginionych dzieci i postawienia przed sądem przestępców, którzy przetrzymują je jako współczesnych niewolników, a także zażądał zbadania samego HHS i Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego pod kątem ich roli w ułatwianiu z naruszeniem prawa wykorzystywania dzieci”.

„Powszechne znęcanie się nad dziećmi migrantów wyraźnie narusza zarówno ustawę o uczciwych standardach pracy, która zakazuje wykorzystywania nieletnich pracowników, jak i ustawę o ochronie ofiar handlu ludźmi, która określa przestępstwa handlu ludźmi jako przestępstwa federalne”

W środę współpracownik HHS Tara Lee Rodas powiedziała urzędnikom, że od prawie dekady, dzieci bez opieki cierpią pod parasolem amerykańskiego systemu imigracyjnego. Przyznała że nic nie wiedziała o ich tragicznych losach aż do 2021 roku, kiedy w ramach operacji Artemis zgłosiła się na ochotnika do pomocy administracji Bidena w kryzysie na południowej granicy.

Rodas powiedziała, że została oddelegowana do pomocy Biuru ds. Przesiedleń Uchodźców (ORR) HHS w sprawie przekazania dzieci dorosłym sponsorom w Stanach Zjednoczonych.

„Myślałam, że pomogę umieścić dzieci w kochających domach. Zamiast tego odkryłam, że dzieci są przemycane przez wyrafinowaną siatkę, która zaczyna się od rekrutacji w kraju przemytu do granicy USA, a kończy, gdy ORR dostarcza dziecko do sponsorów, z których wielu to przestępcy i handlarze ludźmi oraz członkowie międzynarodowych organizacji przestępczych. Niektórzy “sponsorzy” postrzegają dzieci jako towar i aktywa, które można wykorzystać do zarabiania pieniędzy”.

Twierdzi, że zna przypadki dorosłych sponsorów, którym pozwolono przyjąć „10, 20, 30 i 40 dzieci” bez żadnych obaw ze strony HHS.

„Widziałem sponsorów próbujących jednocześnie sponsorować dzieci z wielu miejsc. Niektórzy korzystali z licznych adresów w celu uzyskania sponsorowania dzieci. Liczne są przypadki dzieci w niewoli zadłużenia – a dziecko wiedziało, że musi pozostać u “sponsora”, dopóki dług nie zostanie spłacony”

Historia nielegalnie przybywających przez “zieloną granicę” do USA dzieci to tylko wierzchołek góry lodowej. Każdego roku na świecie zaginione zostają setki tysięcy dzieci. Jest to udokumentowane, ale pozostaje tematem zupełnie marginalizowanym, a raczej wyciszanym. Zbyt potężne są bowiem grupy, wykorzystujące handel i eksploatacje dzieci do zorganizowania sobie najbardziej podłego i bogatego dochodu. Nie można też nie zwracać uwagi na gangrenę naszej cywilizacji, jaką jest pedofilia. Pedofilskie lobby sięga elit artystycznych i rządowych, środowisk kształtujących politykę, propagandę i kontrolujących media. Uważa się, że jednym z powodów głośnego i komentowanego zwolnienia słynnego dziennikarza telewizji Fox, znanego z ujawniania niewygodnych prawd, Tuckera Carlsona, była jego zapowiedź programu, demaskującego pedofilskie lobby.

Poniższe statystyki nie podają, ile dzieci, zgłoszonych jako zaginione, udaje się odnaleźć. W Polsce zgłaszane są zaginiecia około 20 000 dzieci rocznie.

W Australii – każdego roku zaginionych jest 20,000  dzieci
W Kanadzie – każdego roku zaginionych jest 45,288 dzieci
Government of Canada, Canada’s Missing – 2015 Fast Fact Sheet.
W Niemczech – każdego roku zaginionych jest 100,000 dzieci
Initiative Vermisste Kinder.
W Indiach – każdego roku zaginionych jest 96,000 dzieci
Na Jamajce – każdego roku zaginionych jest 1,984 dzieci
W Rosji – każdego roku zaginionych jest 45,000 dzieci
W Hiszpanii – każdego roku zaginionych jest 20,000 dzieci
W Wielkiej Brytanii – każdego roku zaginionych jest 112,853 dzieci
W Stanach Zjednoczonych – każdego roku zaginionych jest 460,000 dzieci
Federal Bureau of Investigation, NCIC.

Źródła:

https://www.zerohedge.com/political/modern-day-slave-traders-hawley-demands-probe-85000-lost-migrant-children

https://rumble.com/v2kflcg-tucker-carlson-was-about-to-expose-elite-pedophile-ring-before-being-ousted.html

https://globalmissingkids.org/awareness/missing-children-statistics/

https://tarnowskie-gory.policja.gov.pl/k26/informacje/wiadomosci/150112,Zaginiecia-osob-w-Polsce-Fakty-i-mity.html

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x