Statystyka nadmiernej śmiertelności

Podaj dalej

 

Statystyki śmiertelności prowadzone są w większości krajów na świecie. Obliczane są na podstawie ilości zgonów z wszystkich powodów. Ostatnio zaobserwowano bardzo niepokojące zjawisko nadmiernych zgonów, które wynikają z porównania ze średnią zgonów z ubiegłych lat.
W Anglii, na przykład, umiera średnio 20% osób więcej, niż w poprzednim okresie. W praktyce oznacza to, że zmarło 60 tysięcy więcej ludzi. Nikt o tym nie mówi, ponieważ osoby te umierają na ogół w domach i tak mało spektakularna zagłada jest nie zauważana, a na pewno przemilczana w mediach. Poniżej prezentujemy liczby tej tragicznej statystyki, warto zwrócić uwagę, że w Niemczech ilość nadmiernej śmiertelności wynosi obecnie 43%, a w Holandii 37%.

W Polsce nadmierna śmiertelność sięga 22% i jakoś nikt o tym nie mówi: ani media, ani służba zdrowia.

Oficjalnie nie podaje się, co jest przyczyną tak powszechnego, niepokojącego zjawiska: media sugerują absurdalne przyczyny, takie jak złe odżywianie i zmiany klimatyczne, ale eksperci zdają się nie mieć wątpliwości, że prawdziwą przyczyną nadmiernej śmiertelności są niepożądane skutki wielokrotnych szczepień przeciwko Covid 19. Wielka Brytania regularnie: co dwa miesiące podawała stosunek ilości osób zmarłych, niezaszczepionych i zaszczepionych. Ostatni raz taką statystykę opublikowano w maju 2022 roku i od tego czasu nie ujawnia się żadnych danych (ponad osiem miesięcy!)

Tutaj link:

Statystyka nadmiernej śmiertelności:

Australia 9%
Canada 3%
Denmark 30%
England 20%
Finland 9%
France 25%
Germany 43%
Hungary 11%
Ireland 20%
Netherlands 37%
Norway 28%
New Zealand 17%
Poland 21%
Portugal 6%
Romania – 4%
Scotland 13%
South Korea 18%
Slovakia 2%
Sweden 9%
Switzerland 12%
Taiwan 25%
United States 12%

https://twitter.com/wolsned/status/1624744582263996417?s=20&t=kTjcBVja05ZAG3GSaPgrhA

Żródła:

https://ourworldindata.org/grapher/excess-mortality-p-scores-average-baseline?country=%7EUSA

https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/datasets/deathsbyvaccinationstatusengland

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x