Matka poległego żołnierza oskarża Josepha Bidena

Podaj dalej

Powszechnie uważa się, że strategiczne fiasko wycofania się z Afganistanu i niekompetencja urzędującego prezydenta doprowadziła do tragedii, śmierci 13 amerykańskich żołnierzy, którzy zginęli w wyniku samobójczego ataku na lotnisku w Kabulu.
Shana Chappell, matka jednego z poległych, dwudziestoletniego Lance Cpl. Kareem Nikoui, nie przebierała w słowach, obwiniając Joe Bidena o śmierć swojego syna.

Podczas uroczystości przywiezienia szczątków ofiar do bazy Dover Air Force Base w Delaware, podczas której prezydent Joe Biden niezdarnie starał się ukryć kilkukrotne spoglądanie na zegarek,

Shana Chappell miała okazję spotkać się z prezydentem. “Zamieniłam z Bidenem kilka słów. To tchórz. Kiedy ciało mojego syna powróci do rodzinnego miasta, wyruszę raz jeszcze z Kalifornii do Białego Domu, żądać, by zdrajca Biden zrezygnował ze stanowiska i zabrał ze sobą całą skorumpowaną administrację. Biden ma krew na rękach i czas, byśmy odzyskali naszą ojczyznę. Jeśli sami tego nie zrobimy, nikt sie tego nie podejmie. Chcę dać świadectwo i żądać. Być może inni także się do mnie dołączą.

Na swoim Facebooku Chappell napisała:

“Biden, nie jesteś prezydentem Stanów Zjednoczonych. Oszustwo nie jest zwycięstwem wyborczym. Nie jesteś żadnym przywódcą. Jesteś słabym człowiekiem i zdrajcą”

Emocjonalne przesłanie zrozpaczonej matki przypomina zapomnianą prawdę, że bierność, obojętność i brak reakcji na kurczącą się wolność, rządy głupców, odbieranie praw i swobód obywatelskich grozi powrotem do totalitaryzmu.

Źródła:

https://www.wnd.com/2021/08/mother-marine-killed-kabul-vows-travel-wh-demand-biden-resign-day-sons-funeral/

https://www.wnd.com/2021/08/mom-20-year-old-marine-killed-kabul-blast-makes-surprise-call-air-show-places-blame-biden/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x