TAJEMNICA SZCZEPIENIA TIFFANY DOVER

Podaj dalej

Historia szczepienia na COVID-19 trzydziestoletniej pielęgniarki Tiffany Pontes Dover obiegła świat i do dzisiaj jest niewyjaśniona.

Przedstawmy fakty.

17 grudnia, przed kamerami telewizji Tiffany Dover zaszczepiona została preparatem szczepionki COVID-19. Po kilkunastu minutach widzimy, jak Tiffany opowiadając o wrażeniach po szczepieniu staje się niespokojna, przeprasza, że ma zawroty głowy, po czym osuwa się, tracąc przytomność, podtrzymywana przez obecnych medyków na podłogę. 

Następnego dnia jest znowu przed kamerami, tłumaczy, że cierpi na dolegliwość, powodującą częste omdlenia, związane z odczuwanym bólem. Zapewnia, że czuje się już dobrze i nie ma żadnego dyskomfortu, związanego ze szczepionką.

Od tego czasu nic nie jest już oczywiste. W sieci pojawia się wiele alarmujących materiałów, sugerujących, że Tiffany Dover nie żyje. Najbardziej rzetelna wydaje się relacja, której link zamieszczamy poniżej. Można tam zobaczyć moment szczepienia, wywiad pielęgniarki po zemdleniu, przegląd propagandowych artykułów w światowej prasie, przekonujących, że utrata przytomności Tiffany nie ma nic wspólnego ze szczepionką, a na końcu szokujące potwierdzenie na portalu https://www.searchquarry.com, że Tiffany Dover nie żyje.

Po tej fali materiałów, alarmujących o śmierci po przyjęciu szczepionki na Covid-19 szpital CMI Chattanooga Memorial Hospital w Tennessee, w którym zatrudniona jest Tiffany Pontes Dover opublikował krótki, przedziwny materiał video, który miał potwierdzić, że pielęgniarka żyje, pracuje i czuje się dobrze.

VIDEO ZNIKNĘŁO Z YOUTUBE – ciekawe dlaczego? Na szczęście istnieją dostępne kopie.

.

Video to wywołało jeszcze więcej wątpliwości i było źródłem kolejnych hipotez, które miały udokumentować pogłoski o śmierci. Sugerowano, że osoba, którą sfilmowano nie jest Tiffany, tylko podobną do niej pielęgniarką, również pracującą w szpitalu koleżanką. Vlogerzy i internauci zauważali odmienny sposób uczesania i inny kolor oczu. Te sugestie nie wydają się prawdziwe, gdyż po rozjaśnieniu ciemnego wizerunku osoby z video widać wyraźnie, że jest to jednak Tiffany Dover.

(Na powyższym zestawieniu po lewej osoba z video 21 grudnia, po prawej Tiffany podczas wywiadu 18 grudnia)

Dokładniejsza analiza graficzna potwierdza, że proporcje twarzy osoby, uważanej przez wiele dociekliwych osób za inną pielęgniarkę są identyczne, jak proporcje twarzy Tiffany Dover.

 

Na licznych zdjęciach, cały czas dostępnego profilu Instagram Tiffany Pontes Dover widać, że właścicielka profilu na wielu zdjęciach, także zdjęciu z dzieciństwa ma oczy brązowe, co świadczy o używaniu przez nią niebieskich szkieł kontaktowych, co jest także widoczne podczas momentu szczepienia pielęgniarki i w trakcie późniejszego wywiadu.

(Zdjęcie po prawej, z brązowymi oczami, pochodzi z konta Instagram Tiffany Pontes Dover)

Nikt nie zauważył jednak niezwykle ważnego fragmentu video ze szpitala z 21 grudnia (zamieszczonego powyżej): materiał nagrany telefonem komórkowym, kiepskiej jakości, ma dość gwałtowne cięcie, które nie jest jednak w stanie ukryć, że Tiffany ma bardzo niepokojące drgania ramion i głowy. (najlepiej to widać w powiększeniu, na dużym monitorze) W pierwszym ujęciu dłonie ma splecione pod brzuchem, rękawy nienaturalnie uniesione pod pachami, jakby po gwałtownych ruchach, a w drugim rękawy już opuszczone i ręce włożone do kieszeni. Jest to charakterystyczne dla osób mających uszkodzenia układu nerwowego. To mogło także być przyczyną odmiennego niż zwykle uczesania Tiffany: przedziałek na środku głowy może świadczyć, że nie uczesała się sama i ktoś jej pomagał. Nienaturalnie uniesione z tyłu głowy włosy potwierdzają też, że osoba na video, najwyraźniej Tiffany, zazwyczaj czesała się z przedziałkiem z boku.  Zespół pracowników szpitala stoi na schodach w milczeniu, nieruchomo, w bardzo minorowym nastroju. Profesjonalnie przygotowane, trzymane przez medyków plakaty promujące szczepienia, opatrzone są datą 21 grudnia, co ma zaprzeczać pogłoskom o śmierci pielęgniarki i świadczyć o wiarygodności tego świadectwa.

Liczne, wykluczające się nawzajem informację są bardzo zastanawiające, gdyż próby uzyskania danych na portalu searchquarry na temat świadectwa śmierci Tiffany (które było dostępne już 20 grudnia) robione parę dni później są systematyczne blokowane przez portal. Datowane video ze szpitala (z 21 grudnia) kwestionuje dowód śmierci z portalu searchquarry, chociaż informacje o śmierci potwierdzają także zasoby największego portalu danych genealogicznych Ancestry.com

Dlaczego tajemnica szczepienia Tiffany Dover pozostaje niewyjaśniona?

Dlaczego niemożliwe jest przeprowadzenie z nią krótkiej choćby rozmowy, skoro rzekomo “ma się tak dobrze’? Dlaczego nie ma jej żadnych aktualnych fotografii?

Media kontynuują dezinformację, udowadniając w sposób zupełnie nieprzekonywujący, że pielęgniarka czuje się świetnie. Rzekomo potwierdzające to “fakty” są zwyczajnie pustą gadaniną i robieniem z zaniepokojonych i zbulwersowanych ludzi na całym świecie osobników niezdolnych do samodzielnej oceny sytuacji. Ostatnim takim przykładem jest zamieszczony poniżej reportaż stacji telewizyjnej WRCB Chattanooga, będący jedynie materiałem propagandowym, żadnym dowodem.

Kiedy dowiemy się prawdy o losie pielęgniarki ze szpitala w Chattanooga?

Kiedy dowiemy się, czy natrętnie promowane szczepionki są rzeczywiście cudownym środkiem na powstrzymanie wirusa?

Wszyscy obawiamy się pandemii i chcielibyśmy, by preparat zapobiegający tej strasznej chorobie był bezpieczny i dobrze przebadany. Nigdy do tej pory żadna szczepionka nie powstała tak szybko. Jak podaje portal historyofvaccines.org:

Opracowanie szczepionki to długi, złożony proces, często trwający 10-15 lat i obejmujący połączenie zaangażowanie publiczne i prywatne.

Prosimy o podawanie źródła informacji: https://naoku.info/

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WiktorZeman
WiktorZeman
3 years ago

Ewidentnie widać na zdjęciacch, że kobieta na zdjeciu z lewej strony ma o wiele węższą czaszkę , u góry, że tak to ujmę.I nie chodzi o uczesanie.

Don`t copy text!
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x