Prezydent Joe Biden w Polsce

Podaj dalej

 

“Polska jest niezawodnym sojusznikiem” mówi John Kirby, koordynator strategicznej komunikacji Białego Domu. Kirby udzielił tej wypowiedzi w świetle zbliżającej się podróży Joe Bidena, który przybywa z wizytą do Polski, by “osobiście podziękować prezydentowi Dudzie i Polakom za pomoc i wspieranie Ukrainy.”

Oficjalne, państwowe media w Polsce, zachłystujące się jednowymiarową propagandą wojenną, z entuzjazmem mówią o zbliżającej się wizycie, usiłując przekonać Polaków, że odwiedziny Bidena są gwarancją niezłomnego poparcia Stanów Zjednoczonych i gwarancją bezpieczeństwa Polski wobec zagrożenia ze strony Putina i Rosji.

Prezydent Biden traktowany jest w tych, dyktowanych przez obowiązującą “zachodnie demokracje” propagandę, jako wielki mąż stanu, mający pełną kontrolę nad światową polityką USA. Nic bardziej błędnego. Jeżeli na gorące głowy polskich polityków, którzy od dawna już nie reprezentują narodowych interesów i przestali przejmować się bezpieczeństwem rodaków, nie wyleje się kubła lodowatej wody, Polska może znaleźć się znowu osamotniona, zdradzona i pozostawiona własnemu losowi, tak jak to już było wiele razy w naszej historii. Joe Biden jest zwykłą marionetką, sterowaną przez tak zwane “Deep State” – “Głębokie Państwo”, kontrolujące politykę Stanów Zjednoczonych, wpływające na losy świata, wbrew interesom samych Amerykanów, którzy w większości nadal są przywiązani do idei wolności, tradycyjnych wartości, wolności słowa, praw obywatelskich i poszanowania jednostki. Milczą o tym propagandziści polskich mainstreamowych mediów, samozwańczo mianujący się “dziennikarzami”.

Joe Biden to polityk budzący w Ameryce Północnej współczucie i politowanie, powszechnie znaną nieporadnością intelektualną i zagubieniem, które lekarze diagnozują, jako wczesne oznaki starczej demencji.

Wybór Bidena na prezydenta do dzisiaj kwestionowany jest przez opozycję i fakty, wskazujące na potężne manipulacje wyborcze. Obecny rezydent Białego Domu dał się poznać z jak najgorszej strony, doprowadzając do wielkiego kryzysu i wprowadzając ustawy, godzące w podstawy amerykańskiej wolności. Podobnie katastrofalna jest jego polityka zagraniczna: w czasie prezydentury, oczernianego przez mainstreamowe media Donalda Trumpa, Stany Zjednoczone nie były zaangażowane w żadną wojnę. Dzisiaj sytuacja jest diametralnie różna, na świecie mnożą się ogniska zapalne konfliktów, a wojna na Ukrainie, jest nieudolnie kontrolowana i podsycana przez USA i NATO. Przed rokiem prezydent Biden stwierdził, że przekazywanie broni ofensywnej na Ukrainę jest jednoznaczne z wywołaniem III wojny światowej, a dzisiaj wysyła czołgi Abrams, przekonując wszystkie kraje, by czyniły to samo:

 

Powszechnie znane są patologiczne zachowania Bidena wobec dziewczynek i dzieci, czego nie był nawet w stanie ukryć podczas niezliczonych publicznych wystąpień. Skłonności te, udokumentowane licznymi materiałami video, są ignorowane, podobnie jak sama pedofilia, usprawiedliwiana i marginalizowana w świecie upadku wszelkich wartości i pochwały dewiacji.

Ostatnio znowu jest bardzo głośna sprawa “laptopu Huntera Bidena”, syna prezydenta. Skandaliczna zawartość komputera, pełna materiałów, świadczących o moralnej degeneracji i głębokiej korupcji, z której korzyści czerpał także prezydent została publicznie ujawniona. Mało tego, udowodniono, że sprawę laptopa zatuszowano przez dezinformację i kontrolę nad mediami społecznościowymi (szczególnie Twittera, przed erą Elona Muska) i znacznie wpłynęło to na wyniki wyborów prezydenckich w USA.

Szacuje się, że znaczna część wyborców Bidena, nie oddałaby na niego głosu, gdyby prawda o  laptopie Huntera ujawniona została przed głosowaniem w 2020 roku.

Zanim więc Polacy zaczną wiwatować na cześć “lidera wolnego świata”, dobrze, by samodzielnie zasięgnęli informacji i poznali z kim mają do czynienia.

Pożegnanie z Warszawą:

Źródła:

https://thenewamerican.com/media-collusion-of-hunter-biden-joe-biden-bombshell-story/

https://thenewamerican.com/new-laptop-revelation-joe-bidens-name-appears-in-china-deal-email/

https://thenewamerican.com/new-laptop-revelation-joe-bidens-name-appears-in-china-deal-email/

https://summit.news/2022/03/10/poll-majority-of-americans-blame-joe-biden-for-putins-invasion-of-ukraine/

10 Comments

 1. Przybędzie jaśnie pan do swojej kolonii zarządzanej przez Żydów.
Liczmy ile razy powie: wolność, demokracja i prawa człowieka.

  Reply
  • Szanowny Liwiuszu, żaden jaśnie pan, tylko przyjedzie marionetka do marionetek. Mniejsze marionetki będą się kłaniać w pas większej marionetce według scenariusza przedstawienia w teatrze kukiełkowym.Większość widzów, tak jak małe dzieci, będzie brać ten lalkowy teatrzyk za rzeczywistość.

   Reply
   • Do Jabo. Dobrze napisane! Tak właśnie jest! Prawdziwi Władcy Świata, stoją i obserwują w cieniu, to co sami wyreżyserowali.
Biden to tylko jedna z wielu kukiełek pociągana za sznurki.

    Reply
 2.  
  Prezydent Andrzej Duda był onieśmielony?
  Ekspert od mowy ciała Łukasz Kaca w rozmowie z Onetem zaznaczył, że postawy obu liderów są otwarte, czym okazali wzajemną życzliwość. Lecz na zdjęciach uwagę zwraca głęboki ukłon prezydenta Andrzeja Dudy oraz wzrok wbity w ziemię. Co to oznacza?
  – U prezydenta Dudy można również zaobserwować przejęcie związane ze spotkaniem. Jest to widoczne szczególnie na zdjęciu podczas witania, gdzie Andrzej Duda ma wyraźnie niższy ukłon. Takie zachowanie prezentujemy często odruchowo, gdy spotykamy się z kimś, kogo ranga społeczna jest wyższa lub jesteśmy takim spotkaniem zestresowani – stwierdza Kaca w rozmowie z Onetem.
  – Dodatkowym czynnikiem potwierdzającym jest brak kontaktu wzrokowego i opuszczenie wzroku w stronę podłogi. To również występuje, gdy obcujemy z kimś, kogo traktujemy z respektem, a jednocześnie jesteśmy tą osobą onieśmieleni – dodaje ekspert.

  Reply
 3. Przyjedzie ten podnóżek pod czarcie kopyto – bo tak sobie wykombinowali czarcie spece od medialnego robienia ludziom wody z mózgu. Chodzi o to aby dać tutaj paliwo czarcim, polskojęzycznym mediom aby te mogły przygotować polskie mięso armatnie jak wsad do rosyjskiej maszynki od mielenia takiego mięsa.


  Reply
 4. Żenujące i oślizgłe pisiesyny umizgiwali się najpierw do Trumpa ostentacyjnie lekceważąc kontrkandydata Bidena.Byli pewni wygranej trampka.Gdy ten drugi wygrał prezydenturę nie minęło wiele czasu gdy zaczęli Bidetowi coraz bardziej w tyłek włazić. Obrzydzenie mnie bierze gdy patrzę na te kreatury bez żadnego honoru i godności.

  Reply
 5. „Mało tego, udowodniono, że sprawę laptopa zatuszowano przez dezinformację i kontrolę nad mediami społecznościowymi (szczególnie Twittera, przed erą Elona Muska) i znacznie wpłynęło to na wyniki wyborów prezydenckich w USA.”

  FBI bralo czyny uzial w tuszowaniu zawartosci laptopa Huntera placac ogromne pieniadze poprzeniej ekipie Twittera i wlascicielowi.
Trzeba powiedziec ze to jest skompromitowana organizacja quasi przetepcow. Podobne dokumenty obciazajace FBI mozna spotkac w sprawie Epsteina.
Teraz Musk uczynil szefem Twittera swego ulubionego Psa.
Czekamy na wystep konia senatorskiego McNeron w kongresie usej.

  Reply
 6. Rządzący w niby w naszym imieniu, a nie mający odpowiedzialności przed nikim, nie powinni mieć zaufania nikogo. Tak zachowują się tylko gangsterzy i mafiozi.
Najważniejsze wydają nasze pieniądze jakby były one ich własnością.

  Reply
 7. Już się zapewne utworzyła kolejka różnych kurw poliniackich do robienia loda następnemu zesłańcowi z HAMERYKI. A to że stetryczały i marionetka? Czego się nie robi dla swych panów i szefów?
  A że Polskę i Polaków czeka dzięki HAMERYCE wojna i może unicestwienie raz na zawsze w interesie globalistów-satanistów? Oni nie są Polakami i jak będzie gorąco, to zwieją jak zwykle do Londynu lub innego Telawiwu. Nawet jak mają polskich przodków.

  Reply
 8. Szykują Polskę w miejsce Ukrainy.Do zmielenia.Te nasze tępaki wydają miliardy na czołgi,samoloty które do niczego nie będą potrzebne.Zaden rosyjski żołnierz nie przyjdzie bowiem na polską ziemię.Po co miałby to robić?Załatwią wszystko w kilka godzin…szkoda że dożyję bo bym się założył.

  Reply

Your email address will not be published.

Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!