Prezydent Joe Biden w Polsce

Podaj dalej

 

“Polska jest niezawodnym sojusznikiem” mówi John Kirby, koordynator strategicznej komunikacji Białego Domu. Kirby udzielił tej wypowiedzi w świetle zbliżającej się podróży Joe Bidena, który przybywa z wizytą do Polski, by “osobiście podziękować prezydentowi Dudzie i Polakom za pomoc i wspieranie Ukrainy.”

Oficjalne, państwowe media w Polsce, zachłystujące się jednowymiarową propagandą wojenną, z entuzjazmem mówią o zbliżającej się wizycie, usiłując przekonać Polaków, że odwiedziny Bidena są gwarancją niezłomnego poparcia Stanów Zjednoczonych i gwarancją bezpieczeństwa Polski wobec zagrożenia ze strony Putina i Rosji.

Prezydent Biden traktowany jest w tych, dyktowanych przez obowiązującą “zachodnie demokracje” propagandę, jako wielki mąż stanu, mający pełną kontrolę nad światową polityką USA. Nic bardziej błędnego. Jeżeli na gorące głowy polskich polityków, którzy od dawna już nie reprezentują narodowych interesów i przestali przejmować się bezpieczeństwem rodaków, nie wyleje się kubła lodowatej wody, Polska może znaleźć się znowu osamotniona, zdradzona i pozostawiona własnemu losowi, tak jak to już było wiele razy w naszej historii. Joe Biden jest zwykłą marionetką, sterowaną przez tak zwane “Deep State” – “Głębokie Państwo”, kontrolujące politykę Stanów Zjednoczonych, wpływające na losy świata, wbrew interesom samych Amerykanów, którzy w większości nadal są przywiązani do idei wolności, tradycyjnych wartości, wolności słowa, praw obywatelskich i poszanowania jednostki. Milczą o tym propagandziści polskich mainstreamowych mediów, samozwańczo mianujący się “dziennikarzami”.

Joe Biden to polityk budzący w Ameryce Północnej współczucie i politowanie, powszechnie znaną nieporadnością intelektualną i zagubieniem, które lekarze diagnozują, jako wczesne oznaki starczej demencji.

Wybór Bidena na prezydenta do dzisiaj kwestionowany jest przez opozycję i fakty, wskazujące na potężne manipulacje wyborcze. Obecny rezydent Białego Domu dał się poznać z jak najgorszej strony, doprowadzając do wielkiego kryzysu i wprowadzając ustawy, godzące w podstawy amerykańskiej wolności. Podobnie katastrofalna jest jego polityka zagraniczna: w czasie prezydentury, oczernianego przez mainstreamowe media Donalda Trumpa, Stany Zjednoczone nie były zaangażowane w żadną wojnę. Dzisiaj sytuacja jest diametralnie różna, na świecie mnożą się ogniska zapalne konfliktów, a wojna na Ukrainie, jest nieudolnie kontrolowana i podsycana przez USA i NATO. Przed rokiem prezydent Biden stwierdził, że przekazywanie broni ofensywnej na Ukrainę jest jednoznaczne z wywołaniem III wojny światowej, a dzisiaj wysyła czołgi Abrams, przekonując wszystkie kraje, by czyniły to samo:

 

Powszechnie znane są patologiczne zachowania Bidena wobec dziewczynek i dzieci, czego nie był nawet w stanie ukryć podczas niezliczonych publicznych wystąpień. Skłonności te, udokumentowane licznymi materiałami video, są ignorowane, podobnie jak sama pedofilia, usprawiedliwiana i marginalizowana w świecie upadku wszelkich wartości i pochwały dewiacji.

Ostatnio znowu jest bardzo głośna sprawa “laptopu Huntera Bidena”, syna prezydenta. Skandaliczna zawartość komputera, pełna materiałów, świadczących o moralnej degeneracji i głębokiej korupcji, z której korzyści czerpał także prezydent została publicznie ujawniona. Mało tego, udowodniono, że sprawę laptopa zatuszowano przez dezinformację i kontrolę nad mediami społecznościowymi (szczególnie Twittera, przed erą Elona Muska) i znacznie wpłynęło to na wyniki wyborów prezydenckich w USA.

Szacuje się, że znaczna część wyborców Bidena, nie oddałaby na niego głosu, gdyby prawda o  laptopie Huntera ujawniona została przed głosowaniem w 2020 roku.

Zanim więc Polacy zaczną wiwatować na cześć “lidera wolnego świata”, dobrze, by samodzielnie zasięgnęli informacji i poznali z kim mają do czynienia.

Pożegnanie z Warszawą:

Źródła:

https://thenewamerican.com/media-collusion-of-hunter-biden-joe-biden-bombshell-story/

https://thenewamerican.com/new-laptop-revelation-joe-bidens-name-appears-in-china-deal-email/

https://thenewamerican.com/new-laptop-revelation-joe-bidens-name-appears-in-china-deal-email/

https://summit.news/2022/03/10/poll-majority-of-americans-blame-joe-biden-for-putins-invasion-of-ukraine/

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x