Depopulacja sposobem na powstrzymanie “zmian klimatycznych”

Podaj dalej

 

Idea depopulacji od dawna przestała być szaloną teorią spiskową. Jej zwolennicy coraz częściej ujawniają szczegóły swoich psychopatycznych pomysłów na “ocalenia świata” i ratowanie “matki Ziemi” kosztem zwykłych ludzi i całej ludzkości.

W tweecie, który został szybko usunięty, Bill McGuire, profesor finansowanego przez WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) University College London, zamieścił kontrowersyjny wpis, sugerując, że śmiertelna pandemia prowadząca do wyludnienia miliardów ludzi jest jedynym sposobem walki z globalnym ociepleniem.

 

 

Skrajnie lewicowy profesor napisał na X: „Jeśli mam być brutalnie szczery, jedynym realistycznym sposobem, by obniżyć emisje tak szybko, jak to konieczne, aby uniknąć katastrofalnego załamania klimatu, jest przetrzebienie populacji ludzkiej przez pandemię o bardzo wysokim wskaźniku śmiertelności.

Bill McGuire użył słowa “culling”, które stosuje się, opisując metodę ograniczenia populacji dzikich zwierząt poprzez odstrzelenia. Jest to potwierdzenie tego, że globaliści traktują ludzi i społeczeństwa jak zwykłe bydło, którym gospodaruje się według potrzeb i “widzimisię” zarządzających “elit”.

 

Źródło:

https://thecountersignal.com/wef-professor-claims-depopulation-solution-to-climate-change

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x