Hodowla robaków w każdym gospodarstwie domowym

Podaj dalej

 

Niemiecka telewizja publiczna ARD przedstawiła świadomym ekologicznie widzom wersję kuchni jutra wraz z własną aparaturą do hodowli robaków. Prezenterka Anja Reschke tłumaczy widzom, jak apetyt na mięso, produkowanego przez niszczące klimat farmy, można zaspokoić mielonymi robakami, które każdy może wyhodować samodzielnie w domu.

 

Budzący odruchy wymiotne film demonstruje w jaki sposób konsumenci na całym świecie mogą hodować robaki we własnej kuchni, tak, by stały się „okrągłe i soczyste”. Po osiągnięciu pełnej dojrzałości robaki te można zamrozić, do czasu aż konsument będzie gotowy do użycia tej przynęty na ryby do własnego posiłku. „Później można je przetworzyć na mięso mielone” — tłumaczy widzom “Master Chef” Anja Reschke, przekonując, że „według ekspertów” mielone robaki smakują równie dobrze jak mielona wołowina. Nie wiadomo, kim są i skąd się wzięli ci „eksperci”.

Reschke, prowadząca program kulinarny nowej generacji, informuje, że kilogram wołowiny wytwarza 70 kilogramów CO2, podczas gdy kuchenna farma robaków może wyprodukować kilogram robaków za „niecałe trzy kilogramy” CO2.

Według Reschke, konsumenci muszą „przezwyciężyć wstręt do owadów jako pokarmu, ponieważ owady z pewnością należą do menu przyszłości”.

Program jest demonstracją urządzenia do produkcji robaków, nazwaną fachowo „stacją hodowli owadów dla domu w obiegu zamkniętym”. Urządzenie jest w stanie wyprodukować od 200 do 500 gramów białka robaków tygodniowo. Aparatura jest podobno bezwonna, klimatyzowana i monitorowana czujnikami. (Ciekawe, ile CO2 wytwarza ta “technologia”?)

Wiadomo też, kto wyprodukował urządzenie do hodowli w domu robaków. Przedstawicielka firmy “Livin Farms” z dumą opowiada o tym w materiale video. Nie zabrakło w nim barwnych demonstracji przygotowywania posiłków z samodzielnie wyhodowanych robali:

 

 

Absurd tej telewizyjnej audycji, nadanej 27 lutego 2023 przez państwową telewizję, reprezentującą nie tylko Niemcy, ale całą Unię Europejską, przypomina stylem zapomniany film science fiction, ale jest niestety brutalną rzeczywistością. Władze Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowego Forum Ekonomicznego nadal forsują pogląd, że obywateli globu można „przygotować” do jedzenia alternatywnych białek, takich jak owady, robaki i chwasty, w celu „uratowania klimatu” przed rzekomo szkodliwymi rolniczymi metodami produkowania żywności.

Według propagandzistów z FAO (Organizacja Żywności i Rolnictwa). „Jadalne owady zawierają wysokiej jakości białko, witaminy i aminokwasy. Owady mają wysoki współczynnik konwersji pokarmu: aby wyprodukować taką samą ilość białka, świerszcze potrzebują sześć razy mniej paszy niż bydło, cztery razy mniej niż owce i dwa razy mniej niż świnie i brojlery. Poza tym emitują mniej gazów cieplarnianych i amoniaku niż konwencjonalne zwierzęta gospodarskie”

Entuzjaści depopulacji i dowodzący wojną z konsumpcją mięsa przystąpili do bezpośredniego ataku. Osoby jedzące mięso, stają się kolejną grupą ludzi, którą odczłowiecza się, jako nieprzyzwoitych. Mająca powiązania z ARD stacja radiowa Deutschlandfunk porównała ostatnio osoby jedzące mięso do „konsumentów pornografii dziecięcej”.

Zjadanie owadów może powodować ciężkie reakcje alergiczne, w tym anafilaksję i inne zagrażające życiu konsekwencje. Może nawet prowadzić do fali masowych zgonów; nie wiadomo, by przeprowadzono jakieś poważne badania i studia przed tak kolosalnym eksperymentem całkowitej zmiany diety. Jak wiemy, od kilku lat eksperymenty testuje się już nie na grupach opłacanych ochotników, tylko na całej populacji, wmawiając, że dzieje się to dla dobra ludzkości i innych.

Trzeba zauważyć, że to Europa stała się głównym celem ataku wojny ze zmianami klimatycznymi i to Europejczyków, w pierwszej kolejności, chce się zmusić do jedzenia pokarmów szkodliwych dla zdrowia, pozbawić prawa do posiadania samochodu, podróży i swobodnego przemieszczania się. W innych częściach globu zmiany te nie mają być tak rygorystyczne i szybkie, a w jeszcze innych może w ogóle nie będzie się niczego zmieniać. Czy zmniejszenie emisji gazów w niewielkiej Europie ma wpłynąć na klimat całego świata?

 

Źródła:

 

https://thenewamerican.com/german-public-tv-keep-worm-farms-to-fight-climate-change/

ARD TV Video

https://gloria.tv/post/P8NFdQZjuy1G2cmzVDRDqmgWR

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10906963/

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x