Rewolucja komunistyczna w Ameryce

Podaj dalej

Zdaniem Trevora Loudona, pochodzącego z Nowej Zelandii pisarza i filmowca, w Ameryce rozpętała się teraz komunistyczna rewolucja, która próbuje scentralizować władzę poprzez sprowadzenie każdego elementu rządu USA, od najniższych szczebli do szczytu, pod kontrolę władzy wykonawczej.

„Dlatego niszczy się niezależność władzy ustawodawczej, niezależność sądu najwyższego, niezależność szeryfów i policji, a lojalność armii wobec Konstytucji musi podlegać lojalności wobec prezydenta” – powiedział Loudon w wywiadzie dla programu The Epoch Times ‘Crossroads”.

„I tym kierują się socjaliści”. Loudon jest przekonany, że kieruje nimi Komunistyczna Partia Chin. Aby obalić istniejące struktury społeczne  komunistyczna rewolucja w Ameryce posługuje się podziałem rasowym, zamiast marksistowskim podziałem klasowem. Ideologia nowego reżimu w dużym stopniu opiera się na “Manifeście komunistycznym” z 1846 roku. Komunistyczna ekspansja zaczęła się już po Rewolucji październikowej, systematycznie podkopując wartości amerykańskiej demokracji i wolności. Sprzyjało temu obniżanie poziomu programu szkół, używanie ich, jako pasa transmisyjnego do socjalistycznej i komunistycznej propagandy, przejęcie kontroli nad związkami zawodowymi nauczycieli i przemycanie programu partii do podręczników szkolnych.

Marksowska teoria wyzysku dzieli ludzi na dwie przeciwstawne klasy: burżuazję z kapitałem, który uciska proletariat i klasę robotniczą.

Ponieważ istnieje mobilność między klasami, pozwalająca pracownikom kupować udziały w firmie lub zakładać własne firmy, teoria ta nie zyskała dużego poparcia w Ameryce, ale podziały rasowe można wykorzystać i wykorzystuje się do podzielenia amerykańskiego społeczeństwa.

Prezydent Joe Biden także „wykorzystuje kartę rasową jako sposób na rozbicie istniejących struktur władzy w wojsku i ogólnie w społeczeństwie”.

Celem tej polityki jest stworzenie wojska lojalnego wobec nowego reżimu i nowej socjalistycznej Ameryki.

Amerykańskie wojsko niższych rang „jest rekrutowane głównie z białej społeczności i przeważnie z Południa. Zwykle wyznaje ona wartości chrześcijańskie i jest raczej konserwatywna politycznie i społecznie.

Dlatego celem jest przerzedzenie bazy wojska i zastąpienie go ludźmi, którzy będą lojalni wobec nowego reżimu. Dowództwo amerykańskiej armii zostało już zmienione podczas administracji Obamy, kiedy “lojalnych generałów zastąpili polityczni włamywacze, globaliści i lewicowcy” – twierdzi Louden

Według Loudona, wezwania radykalnych lewicowych ugrupowań, takich jak Antifa i Black Lives Matter, do obcinania budżetu policji służą temu samemu celowi.

Intencją ruchu „Defund Police” jest wyeliminowanie patriotycznych, konserwatywnych elementów w siłach policyjnych, które są w dużej mierze kierowane przez ludzi patriotycznych, i uczynienie policji lojalną wobec rządu socjalistycznego, upodobniając ją bardziej do komunistycznej policji w Wenezueli lub na Kubie, którą można wykorzystać do stłumienia buntów.

Zachęcanie do nielegalnej imigracji na południowej granicy jest również komunistyczną strategią, mającą na celu stworzenie „masowego bloku wyborczego” dla Partii Demokratycznej w celu przekształcenia Ameryki w państwo jednopartyjne. „Cały plan polega na zatopieniu konserwatywnej bazy wyborczej”.

Ogromne wydatki na infrastrukturę już powodują spadek dolara amerykańskiego, prowadząc do wzrostu stóp procentowych i niszcząc amerykański biznes. „Nowa infrastruktura wchłonie siłę roboczą, tak by każdy miał płacę wystarczającą na utrzymanie, tworząc w ten sposób armię młodych ludzi całkowicie zależnych od państwa”.

„Jest to program, z którego Stalin byłby dumny. To zniszczy przemysł energetyczny, zniszczy gospodarkę, zniszczy budżet wojskowy USA ”.

Biden zaproponował pakiet infrastrukturalny o wartości 2,3 biliona dolarów, znany również jako American Jobs Plan, który ma na celu nie tylko naprawę dróg i mostów, ale także ułatwienie przejścia na czystszą energię i rozszerzoną opiekę społeczną.

Według senatora Mitta Romneya “pakiet infrastrukturalny, wraz z pakietem rodzinnym i edukacyjnym o wartości 1,8 biliona dolarów oraz pakiet pomocy dla COVID-19 o wartości 1,9 biliona dolarów, stanowi łącznie 6 bilionów dolarów nowych wydatków i przekracza około czterokrotnie całkowity budżet federalny”.

Celem całej tej polityki według Loudona jest całkowite zniszczenie amerykańskiej republiki konstytucyjnej i osiągnięcie ostatecznego celu, jakim ma być światowy komunizm.

Loudon przewiduje, że Stany Zjednoczone zmierzają w kierunku modelu, który będzie skrzyżowaniem systemu chińskiego z brazylijskim z czasów  komunistycznego prezydenta Luizem Inacio Lula da Silva, znanego jako “Lula”. “Ostatecznym modelem jest jednak model chiński ”- powiedział Loudon.

Amerykańskie elity i amerykańscy globaliści preferują model chiński, ponieważ wprowadza on autorytarne państwo, które może utrzymać robotników pod kontrolą, jednocześnie pozostawiając miejsce bogatym ludziom na zarabianie dużych pieniędzy, Loudon uważa jednak, że w końcu, jak we wszystkich rewolucjach, ci ostatni „zostaną ustawieni pod ścianą i zastrzeleni jak wszyscy, którzy odrzucają system”.

Loudon nie poddaje się i nie odrzuca optymizmu. Wierzy, że naród amerykański nadal może zatrzymać rewolucję i odwrócić socjalistyczne trendy.

Według niego stany z republikańskimi organami ustawodawczymi lub dobrymi gubernatorami, jak Ron DeSantis na Florydzie i Greg Abbott w Teksasie, nie powinny dążyć do secesji, ale powinny utworzyć koalicję stanów w celu przeciwdziałania niekonstytucyjnym działaniom rządu federalnego.

Opowiada się również za bojkotem niepatriotycznych firm i wspieraniem firm patriotycznych oraz bojkotem „wszystkiego, co pochodzi z Komunistycznej Partii Chin, każdego produktu, każdej inwestycji”.

Walka z socjalizmem „musi być prowadzona politycznie, intelektualnie i duchowo; musimy zrozumieć, że toczymy tutaj bitwę między dobrem a złem.

“Musisz wybrać, po której stronie jesteś ”.

Źródła;

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/socialist-revolution-is-underway-in-america-trevor-loudon_3804806.html?utm_source=News&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-05-06-3&mktids=05fd18898803aeedad2e2cfb313ef6cb&est=z3mb9%2FNY2%2F4xF7%2BZaTfpVL5x38QOVScBaT0i65LTNx4P5QRX4%2FxAj%2FiOTl2bWZ3oVQ%3D%3D

https://www.trevorloudon.com/2021/04/marxism-is-defeating-america-but-we-refuse-to-notice-clare-lopez-video/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x