BEZPRAWIE WIELKICH KORPORACJI

Podaj dalej

Wielka firma ubezpieczeniowa AIG jednostronnie skasowała polisy Curta Schillinga, byłego gwiazdora amerykańskiej Głównej Ligi Baseballowej, i jego rodziny w związku z konserwatywną aktywnością sportowca na mediach społecznościowych. Bez ubezpieczenia w Stanach Zjednoczonych nie można otrzymać pożyczki na kupno domu ani zarejestrować samochodu. Schilling skomentował tę decyzję na Twitterze: “jest ona jak najbardziej realna i nie wyobrażam sobie, że nawet w przybliżeniu zapowiada to, czego będziemy świadkami w nadchodzących miesiącach i latach, jeśli pozwolimy nazistom wygrać, a oszustwo [wyborcze] będzie zatwierdzone” ([it is very] real and I don’t imagine it’s even close to what we will witness in the coming months, years, if we let the Nazi’s win and the [election] fraud is allowed to stand).

Prezydent Trump został jak dotąd “unieważniony” przez Deutsche Bank, Signature Bank i Professional Bank of Florida, a rada miejska Nowego Jorku zlikwidowała jego kontrakty wynajmu pola golfowego Ferry Point w dzielnicy Bronx oraz karuzeli i lodowisk w Central Park.

 

Źródła:

 

https://www.lifesitenews.com/news/aig-cancels-insurance-of-former-mlb-great-and-trump-supporter-curt-schilling

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9147287/Red-Sox-legend-Curt-Schilling-says-insurance-CANCELED-wake-tweets-Capitol-riot.html

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x