Światowe Forum Ekonomiczne – rządy nie będą chronić swoich obywateli

Podaj dalej

 

Przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab na otwarciu dorocznego spotkania w Davos ogłosił, że „przyszłość jest budowana przez nas” . Następni mówcy odsłonili szczegóły tej “świetlanej” przyszłości. Światowy kryzys energetyczny to “transformacja”, która będzie „bolesna” dla większości. ale mimo pokusy zachowania własnej suwerenności, narody nie powinny się sprzeciwiać „globalnej agendzie”,

Schwab nazwał zgromadzonych przed sobą „potężną społecznością” i oświadczył: „Mamy środki, aby poprawić stan świata”

Wicekanclerz Niemiec Robert Habeck mówił o kryzysie energetycznym, ostrzegając, że rządy poszczególnych narodów nie powinny dążyć do ochrony własnych obywateli, ale zamiast tego kierować się „regułami rynku”.

Innymi słowy, kraje muszą dostosować się do agendy globalistów „Wielkiego Resetu”:

Podczas kolejnej dyskusji norweski dyrektor finansowy Kjerstin Braathen określił globalny wstrząs energetyczny jako „transformację”, przyznając jednocześnie, że wystąpią masowe niedobory i trudności gospodarcze, ale przekonując, że „ból” jest tego wart”.

Ciekawe, że ten uczestnik spotkania w Davos Davos użył dokładnie tego samego sformułowania, co tego samego dnia Joe Biden :

Kanadyjski dziennikarz “True North” Andrew Layton podaje inne dodatkowe szczegóły, miedzy innymi na temat wystąpienia Australijskiej komisarz ds. bezpieczeństwa elektronicznego, Julie Inman Grant, która powiedziała Światowemu Forum Ekonomicznemu, że potrzebujemy „ponownej kalibracji” wolności słowa.

Media głównego nurtu w bardzo wybiórczy sposób relacjonują przebieg spotkania Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, zupełnie przemilczając szczegóły “wielkiego resetu”, który jest sztandarowym projektem Klausa Schwaba i jego mocodawców i zakłada, że już wkrótce mieszkańcy naszego globu nie będą niczego posiadać i będąc pod pełną kontrolą elit będą szczęśliwi. Ta diabelska koncepcja pozbawienia ludzi praw i zniewolenia ich w świecie pozbawionym wartości, które kształtowały dotąd naszą cywilizację, powinna postawić społeczność całego świata na nogi. Konieczny jest nasz sprzeciw, bunt i zdecydowane odrzucenie totalitarnych ambicji elit, które uważają, że mają pełne prawo do decydowania o naszej przyszłości i losie. W spotkaniu w Davos biorą także udział prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki.

 

Źródło:

Videos: Davos Elites Warn ‘Painful Global Transition’ Should Not Be Resisted By Nation States

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kwal
Kwal
1 year ago

Przerażająca jest bierność wszystkich Narodów w tej kwestii….

Ewa-Maria
Ewa-Maria
1 year ago

Przyjdzie czas na wybudzenie , kwestią czasu jest.

Don`t copy text!
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x