Wywrotowa piosenka “Let’s go Brandon”

Podaj dalej

Popularna nowa piosenka zawierająca anty-bidenowski mem „Let’s Go Brandon” może zostać usunięta przez TikTok za „molestowanie i zastraszanie”.

Po tym, jak utwór rapera Lozy Alexander wspiął się na szczyt listy Apple Music Hip Hop i Rap, stał się również popularny na TikTok, zdobywając ponad 500 000 polubień.

Wtedy wkroczyła policja myśli.

„Tik Tok zagroził, że usunie moje video #letsgobrandon, które zbliża się do pierwszego miejsca na iTunes, przebijając rekordy hip-hopowe! Tik Tok twierdzi, że zastraszam? Ale jak???” zapytał Aleksander.

Warto wyjasnić o co w tym chodzi; po pierwszym zwycięstwie w wyścigu Nascar kierowcy Brandona Browna, podczas wywiadu z kierowcą, coraz wyraźniej można było słyszeć, jak widzowie głośno skandują: “F…Joe Biden” (Je..ć Joe Bidena!”) Prowadząca rozmowę reporterka, by zatuszować ośmieszanie i poniżanie “najpopularniejszego w historii USA prezydenta”, zasugerowała, że tłum dopinguje zwycięzcę “Let’s go Brandon!” (dawaj Brandon!) Od tego czasu cała Ameryka śmieje się z tej politycznie poprawnej dziennikarskiej głupoty, a zawołanie “Let’s go Brandon” używane jest z upodobaniem w znaczeniu, kojarzonym ze skandowaniem widowni po zwycięstwie Brandona Browna po zakończeniu wyścigu Nascar.

 

Źródła:

https://summit.news/2021/10/19/tiktok-threatens-to-censor-lets-go-brandon-song-for-harassment-and-bullying/

https://www.wtrf.com/local/what-does-lets-go-brandon-mean/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x