Dwa miliony za namawianie do szczepień dzieci

Podaj dalej

Kanada przygotowuje się do szczepień przeciwko Covid-19 dla dzieci w wieku od 5-11 lat. Jak zapewnia premier Justin Trudeau, zamówiono już blisko 3 miliony szczepionek, które zostaną wstrzyknięte dzieciom po końca roku, po zatwierdzeniu przez Health Canada ich bezpieczeństwa i skuteczności. W stylu starej komunistycznej propagandy prowadzona jest akcja przekonania rodziców do konieczności zaszczepienia dzieci. Jednym z propagatorów tej kampanii, cytowany przez najważniejsze media, jako wybitny pediatra i ekspert, jest dr James D. Kellner.

Niezależna platforma medialna “True North” ujawniła, że dr Kellner, również profesor na  University of Calgary i członek zespołu “Alberta Health Services” otrzymał od firmy “Pfizer” blisko dwa miliony dolarów. Wszystkie mainstreamowe media przemilczają ten fakt, dyskwalifikujący obiektywizm  “wybitnego pediatry”. Dopiero ’True North” ujawniła kompromitujące “eksperta” szczegóły.

Lekarze, uniezależnieni od łapówek farmaceutycznych potentatów mają zupełnie inne zdanie na temat potrzeby szczepienia przeciw Covid-19 dzieci. “To wielkie ryzyko” mówi dr.Charles Hoffe, lekarz domowy, mający doświadczenie z pacjentami, cierpiącymi na skutki uboczne covidowych szczepionek.

 

Źródła:

https://tnc.news/2021/10/28/media-didnt-disclose-doctors-2m-in-pfizer-funding-in-coverage-promoting-child-vaccination/

https://rumble.com/voqfdx-what-parents-need-to-know-before-jabbing-their-little-kids.html

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x