Nie miałam pojęcia, że Biden zniszczy Amerykę tak szybko

Podaj dalej

Kristi Noem, gubernator Południowej Dakoty zamierza walczyć z nakazem obowiązkowych szczepień przeciwko Covid-19 prezydenta Bidena. Nakaz ten ma obowiązywać w przedsiębiorstwach, zatrudniających ponad stu pracowników. Kristi Noem wydała też druzgocącą ocenę Demokraty w Białym Domu.

„Nie miałam pojęcia, że ​​ktokolwiek żywy może zniszczyć ten kraj tak szybko jak Joe Biden” – powiedziała.

“Sądzę, że mamy 14 gubernatorów, którzy podejmą jakieś działania przeciwko temu nakazowi. Jeśli chodzi o Dakotę Południową, będę walczyć, by chronić wolności jej mieszkańców. Prezydent powiedział, że w tej sprawie wcale nie chodzi o wolność i osobisty wybór, co moim zdaniem wskazuje na to, co naprawdę ma w sercu i jakie są jego zamiary wobec tego kraju”

„Decyzje, dotyczące obowiązkowych szczepień należą do władzy stanowej.  W Południowej Dakocie będziemy wolni i nie będziemy przekraczać naszych uprawnień. Dlatego podejmiemy działania. Mój zespół prawników już pracuje i będziemy bronić i chronić naszych ludzi przed tym bezprawnym nakazem”.

Kristi Noem zwróciła też uwagę na hipokryzję Bidena, który kilka miesięcy temu sam przyznał, że szczepienia nie powinny być wymagane.

„Obiecał, że stworzy miejsca pracy i niszczy miejsca pracy. Powiedział, że kocha Amerykę i będzie nas chronić, a potem zaprzyjaźnia się z talibami i zagraża bezpieczeństwu naszej południowej granicy. To, co robi, jest dla mnie niewiarygodne. Wiedziałam, że zniszczy ten kraj. Dlatego tak intensywnie prowadziłem kampanię na rzecz prezydenta Trumpa. Nie miałem pojęcia, że ​​ktokolwiek żywy może zniszczyć ten kraj tak szybko, jak Joe Biden”.

 

Źródło:

https://www.wnd.com/2021/09/gov-no-idea-anyone-alive-wreck-country-fast-joe-biden/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x