Media wiedzą, kto zastrzelił Ashli Babbitt

Podaj dalej

Dziennikarz Piers Morgan ujawnił, że zna nazwisko, wiek, rangę, status rodzinny i historię służby oficera, który zastrzelił Ashli Babbitt, weterana wojsk lotniczych (Air Force) – bezbronną kobietę, próbującą dostać się na amerykański Kapitol podczas masowego protestu po kontrowersyjnym ogłoszeniu Joe Bidena prezydentem USA.

Morgan twierdzi, że po śledztwie dziennikarzy DailyMail.com większość mediów zna tożsamość zabójcy, ale jej nie ujawnia z powodu presji władz oraz zespołu prawników, reprezentujących oficera.

Nawet rodzinie zamordowanej nie ujawniono nazwiska sprawcy. Wdowiec zaskarżył Departament Policji o nieprzestrzeganie ustawy o wolności informacji.

Pretekstem milczenia mediów ma być bezpieczeństwo odpowiedzialnego za śmierć Ashli Babbitt. Krytycy tej strategii przypominają, że po śmierci Georga Floyda, nazwisko odpowiedzialnego za zgon policjanta natychmiast ujawniono, nie zważając na zagrożenie jego życia i życia jego rodziny.

Prezydent Donald Trump powiedział podczas konferencji prasowej:

„Ludzie są traktowani niewiarygodnie niesprawiedliwie, gdy patrzy się kto siedzi w więzieniu i nic się nie dzieje z Antifą, która pali miasta i zabija ludzi. Na Kapitolu nie było broni… z wyjątkiem broni, która zastrzeliła Ashli Babbitt i nikt nie wie, kim był człowiek, który jej użył.”

Źródła:

https://summit.news/2021/07/08/piers-morgan-says-media-knows-identity-of-police-officer-who-shot-ashli-babbitt/

https://naoku.info/morderstwo-ashli-babbitt-na-kapitolu/

Ashli Babbitt’s widower to shooter: ‘Suck it up’

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x