Pogromcy wolności w Kanadzie

Podaj dalej

 

W Kanadzie ujawniono poważne przestępstwo: na pokładzie prywatnego samolotu, lecącego z zachodniego wybrzeża do Ottawy znajdowała się grupa prawników, mających udzielić pomocy prawnej uczestnikom “Konwoju Wolności”, którzy wielkimi ciężarówkami, z całej Kanady, dotarli do stolicy, by zaprotestować przeciwko obowiązkowi szczepień przeciwko Covid-19.

 

Według jednego z pasażerów podczas lotu, niektóre z osób na pokładzie nie były zaszczepione, co jest naruszeniem nakazu rządu federalnego, wymagającego od pasażerów linii lotniczych i kolejowych przedstawienia dowodu szczepienia przed podróżą.

O incydencie doniesiono do urzędu„Transport Canada” , który prowadzi dochodzenie –  powiedział rzecznik Transport Canada Sau Sau Liu w e-mailu. -„Także loty czarterowe są objęte wymogiem szczepień – przewożą pasażerów komercyjnych, a zasady dotyczą pasażerów i załogi”.

W miesiąc po “przestępczym locie” śledztwo trwa. Urzędnikom coraz bardziej totalitarnego rządu w Kanadzie nie chodzi tylko o to, by przypomnieć obywatelom, że niezaszczepieni trzykrotnie nie mają w Kanadzie wstępu na pokład żadnego samolotu. Nawet prywatnego.

Od czasu wprowadzenia przez premiera Trudeau stanu wojennego i brutalnego spacyfikowania “Konwoju Wolności” w Ottawa, uczestnicy i sympatycy protestu są prześladowani na wszelkie sposoby: blokowania kont bankowych, przetrzymywania w areszcie i wydawania zakazów korzystania z praw obywatelskich, takich jak wolność słowa i uczestniczenie w protestach.

Mainstreamowe media gorliwie uczestniczą w tej nagonce, relacjonując podobne historie łamania podstawowych praw ludzkich, jak najbardziej poważne przestępstwa.

Tak trzymać, towarzysze!

 

Źródła;

https://www.ctvnews.ca/politics/transport-canada-investigating-whether-freedom-convoy-supporters-aboard-flight-were-screened-for-vaccination-1.5819328

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x