Lista skutków ubocznych preparatu Pfizera

Podaj dalej

 

Organizacja “Public Health and Medical Professionals for Transparency” [pracownicy służby zdrowia i lekarze na rzecz przejrzystości] https://phmpt.org/ na podstawie ustawy o wolności informacji {Freedom of Information Act] w sierpniu 2021 roku zażądała ujawnienia setek tysięcy stron dokumentów koncernu Pfizer, dotyczącego badań nad szczepionką przeciwko Covid-19.

Pomimo, że dokument Pfizera nosił klauzulę tajności i obwarowany był całkowitym zakazem publikacji, żądanie zakończyło się sukcesem – sędzia w Texasie wydał pozytywną decyzję i tysiące stron dokumentacji będzie sukcesywnie publikowane. Na razie dostępna jest jego pierwsza część:

“Analiza zbiorcza niepożądanych skutków po wydaniu pozwolenia na stosowanie szczepionki” obejmująca 42 086 przypadków, które zarejestrowano od grudnia 2020 do 28 lutego 2021 w sześćdziesięciu krajach, głównie USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech i Francji.

Co ciekawe, bardzo szczegółowy dokument ukrywa na ile osób zaszczepionych zanotowano ponad 40 tysiące ujawnionych przypadkach skutków ubocznych.

Na 42 086 przypadków – 1223 osoby zmarły, co dla dr Johna Campbella, autora świetnej analizy video (poniżej) jest to liczba alarmująca.

 

 

Lista zawiera:

51 335 przypadków ogólnych zaburzeń

25 957 przypadki zaburzeń systemu nerwowego

17 283 przypadków zaburzeń Tkanki mięśniowo-szkieletowej i łącznej

14 096 przypadków zaburzeń żołądkowo-jelitowych

8 476 objawów zmian skórnych i tkanki podskórnej

8 848 przypadków zaburzeń układu oddechowego

4 610 przypadków infekcji

1 403 zaburzeń układu sercowo-naczyniowego

 

Publikacja całej, szczegółowej listy skutków ubocznych zajmuje osiem stron {dokumenty te można przejrzeć, po otworzeniu linków poniżej)

Pomimo tych danych dokument Pfizera sugeruje, że korzyści szczepienia przewyższają ryzyko i szczepionka przeciw Covid-19 uzyskała zgodę na “emergency use”, co można przetłumaczyć, jako “awaryjną” zgodę na szczepienie w warunkach zagrożenia pandemią.

Dane Pfizera od marca do lipca są jeszcze nieopublikowane, ale można założyć, że amerykańskie FDA (Biuro żywności i leków) znały je wydając bezwarunkowe zezwolenie na szczepienia przeciwko Covid-19 w sierpniu 2021 roku.

Mainstreamowe media, pomimo opublikowania porażających danych wewnętrznych badań Pfizera uparcie przekonują, że szczepienia są bezpieczne i skuteczne. To samo czynią politycy, wbrew faktom, zdrowemu rozsądkowi i protestom obywateli, mających dosyć restrykcji i przymusowych szczepień.

W podsumowaniu, dr John Campbell stwierdza, że podawanie substancji, która może zaszkodzić zdrowemu pacjentowi, jest podstawowym złamaniem przysięgi Hipokratesa.

Wybuch wojny na Ukrainie odsunął wszystkie tematy na dalszy plan, wydaje się jednak, ze sprawa szczepień przeciwko Covid-19, do których rządy nadal uporczywie zmuszają wymaga nagłośnienia.

W Kanadzie do dzisiaj bez świadectwa potrójnego szczepienia nie można wejść do samolotu, pociągu ani na statek. Praktycznie niemożliwe jest uzyskanie zwolnienia od zastrzyku. Nie respektuje się ani względów medycznych, ani religijnych, ignorując fakt, że nawet potrójnie zaszczepieni zarażają się koronawirusem i zarażają innych. Preparat podawany dorosłym i dzieciom jest nieskuteczny oraz niebezpieczny dla zdrowia i życia.

Źródła:

pfizer-doc-5.3.6-postmarketing-experience

https://newsnationusa.com/news/health/pfizer-covid-vaccine-full-list-of-side-effects-reported-ranging-from-mild-to-serious/

http://freedonk.com/pfizer-side-effects.html

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x