Statek zaszczepionych

Podaj dalej

27 osób na pokładzie rejsu statku wycieczkowego linii Carnival miało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 tuż przed zatrzymaniem się statku w Belize City. Statek wypłynął z Galveston w Teksasie.  Rada ds. Turystyki poinformowała, że ​​zaszczepiono 99,98% załogi statku, a także 96,5% pasażerów. Wszyscy zarażeni byli w pełni zaszczepieni. 

Pozytywne przypadki dotyczyły 26 członków załogi i jednego pasażera na Carnival Vista, która przewozi ponad 1400 członków załogi i prawie 3000 pasażerów. Ani jedna z 45 osób niezaszczepionych na statku “Carnival Vista” (w większości dzieci) nie zaraziła się Covid-19.

Linie Carnival wymagają od pasażerów pełnych szczepień, chociaż istnieją wyjątki dla dzieci i osób z problemami zdrowotnymi. Linie wycieczkowe poinformowały w oświadczeniu, że ​​pasażerowie muszą nosić maski w niektórych pomieszczeniach zamkniętych i przedstawić negatywny wynik testu na obecność COVID na trzy dni przed rozpoczęciem rejsu.

Jak przekonuje Joe Biden “nie zarazisz się Covid-19, jeśli przyjąłeś szczepionkę”

Zawsze pozostanie nikły procent niezaszczepionych, których będzie można oskarżyć o zarażanie zaszczepionych i wprowadzać kolejne, drakońskie zarządzenia, ograniczające naszą wolność.

Źródła:

https://www.breitbart.com/news/27-people-aboard-carnival-cruise-test-positive-for-covid-19/

https://www.washingtonpost.com/travel/2021/08/13/carnival-vista-cruise-covid-cases/

https://odysee.com/@SaltyCracker:a/coofboat:9

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x