FRANCJA UCZY SIĘ OD KGB

Podaj dalej

Rankiem 10 grudnia br. emerytowany profesor farmakologii na uniwersytecie w Poitiers, Jean-Bernard Fourtillan, został zabrany z wakacyjnego domku na południu Francji przez grupę żandarmów i umieszczony bez jego zgody w szpitalu psychiatrycznym w Uzès. Kilka dni wcześniej zastopowano jego karty kredytowe, wstrzymano wypłatę emerytury i skonfiskowano domowe komputery. Naukowiec pozostaje w izolacji, bez dostępu do telefonu.

 

Fourtillan, autor około czterystu patentów farmaceutycznych, jest znany jako krytyk szczepionek, szczególnie tych przeciwko koronawirusowi. Jego teoria dotycząca współdziałania środowiskowego zanieczyszczenia, nadmiernego procentu aluminium we francuskich szczepionkach dla dzieci oraz fal elektromagnetycznych jest wyszydzana przez rządowych lekarzy i media.

 

Nakaz aresztu Fourtillana został wydany przez miejscowego prefekta policji, a jego uzasadnienie stanowi nielegalne praktykowanie medycyny. Portal profesora http://verite-covid19.com zniknął z sieci.

 

Źródło:

 

https://www.lifesitenews.com/news/accomplished-pharma-prof-thrown-in-psych-hospital-after-questioning-official-covid-narrative

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x