TAJEMNICZA ŚMIERĆ BRANDY VAUGHAN

Podaj dalej

Brandy Vaughan, była handlowa przedstawicielka wielkiej farmaceutycznej firmy Merck i założycielka informacyjnego portalu na temat ryzyka związanego ze szczepionkami pod nazwą learntherisk.org, została znaleziona martwa przez jej 9-letniego syna. Przyczyną zgonu są oficjalnie “komplikacje z woreczkiem żółciowym”, ale policja wszczęła śledztwo w celu dokładnego ustalenia powodu śmierci tej zaledwie 45-letniej kobiety.

 

W grudniu 2019 roku Vaughan zadeklarowała na Facebooku, iż nie bierze żadnych środków mogących spowodować nagły zgon i nie myśli o samobójstwie, gdyż nazbyt kocha swego syna Bastiena. Dalej pisze: “Gdyby przydarzyło mi się coś złego, będzie to morderstwo – wiecie dokładnie przez kogo i dlaczego, biorąc pod uwagę moją działalność i życiową misję” (If something were to happen to me, it’s foul play and you know exactly who and why — given my work and mission in this life).

 

Vaughan zrezygnowała ze stanowiska w firmie Merck po tym, jak odkryła, że sprzedawany przez nią środek pod nazwą Vioxx powodował dwukrotnie większą liczbę ataków serca i udarów mózgu od statystyki podanej do publicznej wiadomości przez producenta. Vioxx został po pewnym czasie wycofany ze sprzedaży.

 

Od 2015 roku Vaughan była ofiarą ciągłego zastraszania, szczegóły którego opublikowała na YouTube:

 

Źródła:

 

https://www.lifesitenews.com/news/founder-of-vaccine-safety-website-ex-pharma-insider-found-dead

 

https://www.newsweek.com/police-probe-sudden-death-anti-vaccine-activist-1554784

 

https://childrenshealthdefense.org/defender/tribute-brandy-vaughn/

 

 

https://learntherisk.org/  (portal Brandy Vaughan)

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x