“Superhero” sloganem szczepienia dzieci

Podaj dalej

Ponad 1500 dzieci w wieku od pięciu do jedenastu lat ustawiło się w niedzielę w kolejce przed halą sportową Scotiabank Arena, aby otrzymać szczepionkę COVID-19 w “Torontońskim Dniu Szczepienia Dzieci”.

Joe Cressy, przewodniczący Wydziału Zdrowia w Toronto i radny miasta Spadina-Fort York, opisał to wydarzenie jako wielką okazję dla miasta do zgromadzenia się i nie tylko do zaszczepienia jak największej liczby dzieci przeciwko COVID-19, ale także do wysłania sygnału dla rodziców i opiekunów, że im szybciej zaszczepią swoje dzieci, tym bezpieczniejsze będzie całe miasto.
“Dzieci są podekscytowane i świetnie się bawią” Szczepiono je, przebrane w stroje “superheros” na lodowisku, gdzie grają hokeiści Toronto Maple Leafs, albo na parkiecie boiska koszykarzy Toronto Raptors.

„Nasze dzieci dostają szczepionkę, to akt “superhero”. Chroniąc siebie i swoją rodzinę, swoich przyjaciół, jesteś prawdziwym superbohaterem i dlatego hasłem naszego dnia szczepień dla dzieci jest superhero” – powiedział Cressy CBC Toronto .

Czy zapomniano, że filmowi “Superheros” narażają swoje życie i uczestniczą w niebezpiecznych przedsięwzięciach, by ocalić słabszych i bezbronnych; dlaczego wymaga się, by roli tej podjęły się dzieci? Po to, “by bezpieczniejsze było całe miasto” – jak powiedział Cressy? Dotychczas wszystkie cywilizacje w pierwszej kolejności chroniły swoje dzieci, robiły wszystko, by nie narażać ich na ryzyko. Teraz grupa psychologów, socjotechników intensywnie pracuje nad tym, by cynicznie zmanipulować najmłodszych i oszukać ich rodziców.

„W Toronto mamy 200 000 kwalifikujących się dzieci w wieku od 5 do 11 lat. W ciągu zaledwie dwóch tygodni 67 000 z nich dostało swoją pierwszą dawkę, a w nadchodzących tygodniach mamy zarezerwowane dziesiątki tysięcy kolejnych szczepień”.

To wyjątkowo perfidna forma osaczenia dzieci oraz ich rodziców, wpływania na ich psychikę i zmuszania do szczepień. Nieświadome niczego dzieci są obiektem eksperymentu medycznego, którego skutki są zupełnie nieznane. Prowadzone zaledwie przez kilka miesięcy “badania kliniczne” nie spełniają podstawowych standardów, a zdezorientowanych i naiwnych rodziców przekonuje się bezpodstawnie, że szczepienia dzieci przeciwko Covid są bezpieczne. Dzieje się to wbrew faktom, udowadniającym, że szczepionki, którym poddano wiekszą część populacji są nieskuteczne (wirus w równym stopniu zaraża “w pełni zaszczepionych” i niezaszczepionych) i wbrew najnowszym odkryciom, wskazującym że nowy wariant wirusa Omikron jest odporny na działanie stosowanych szczepionek. Nic nie wiadomo, by w przedszkolach i szkołach, poza sporadycznymi przypadkami wybuchały epidemie Covidu-19.

Prowadzenie najmłodszych w strojach Batmana, Supermana na niebezpieczne dla nich szczepienia jest przestępstwem wobec niewinności i ufności dzieci, którym stwarza się iluzję uczestniczenia w dobrej zabawie. Nikt nie wie, jak ta zabawa się zakończy.

Źródła:

https://www.cbc.ca/news/canada/toronto/toronto-kids-vaccine-day-scotiabank-arena-sunday-1.6283109

https://www.wrcbtv.com/story/45426599/superheroes-show-out-at-hamilton-county-pediatric-vaccination-event

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x