Chiński dezerter ujawnia tajemnicę COVID-19

Podaj dalej

Osoba uważana za jednego z najwyższych rangą w historii uciekinierów z Chińskiej Republiki Ludowej do Stanów Zjednoczonych od miesięcy współpracuje z wojskową Agencją Wywiadu Obrony (DIA – Defense Intelligence Agency).

Anonimowe źródło z kręgów wywiadowczych podaje, że dezerter ma bezpośrednią wiedzę na temat specjalnych programów broni w Chinach, w tym programów broni biologicznej i przedstawił wiarygodne dowody laboratoryjnego pochodzenie wirusa COVID-19.

Źródła twierdzą, że kierownictwo DIA ukrywało uciekiniera w ramach swojej sieci The Defense Clandestine Service, aby uniemożliwić CIA i Departamentowi Stanu dostęp do osoby, której istnienie zostało utajnione przed innymi agencjami, ponieważ kierownictwo DIA jest przekonane, że w FBI, CIA i kilku innych są chińscy szpiedzy lub informatorzy.

Sprawa ta dotarła w końcu do FBI. Agenci niższego szczebla uzyskali wszystkie dostępne informacje i ukrywali je tak długo jak to było możliwe przed dyrektorem FBI Christopherem Wray, któremu nie ufają. Historia ta pokazuje, jak bardzo zinfiltrowane są amerykańskie instytucje, mające zapewniać bezpieczeństwo państwa.

Z uzyskanych informacji wynika, że uciekinier był w DIA od trzech miesięcy i dostarczył obszerne, technicznie szczegółowe sprawozdanie amerykańskim urzędnikom. W ocenie DIA informacje przekazane przez uciekiniera są wiarygodne. Źródła twierdzą, że wysokie zaufanie do informacji dezertera doprowadziło do nagłego kryzysu zaufania do dr. Anthony’ego Fauci, dodając, że personel Amerykańskiego Instytutu Badań Medycznych Chorób Zakaźnych (USAMRIID) przydzielony do DIA potwierdził bardzo techniczne szczegóły informacji dostarczone przez uciekiniera.

Uważa się, że to właśnie wysokiej rangi chiński dezerter – źródło informacji DIA i ujawnione niedawno emaile dr Anthony Fauci były jedyną przyczyną powrócenia przez administrację Bidena do śledztwa, które ma zbadać hipotezę laboratoryjnego pochodzenia COVID-19, koronawirusa.  Dochodzenie to zostało podjęte przez Prezydenta Trumpa i wstrzymane przez Joe Bidena, jako bezpodstawne. Skorumpowane media mainstreamowe od ponad roku gorliwie lansowały teorię naturalnego pochodzenia zarazy od nietoperzy.

A jednak “epidemia z probówki”?

Źródła:

https://townhall.com/tipsheet/mattvespa/2021/06/04/we-have-another-interesting-wuhan-lab-leak-development-from-a-chinese-detector-n2590502

https://www.thegatewaypundit.com/2021/06/breaking-chinese-defector-confirmed-covid-19-manmade-laboratory-biden-admin-changed-narrative-surrounding-origins-covid-19/

https://redstate.com/jenvanlaar/2021/06/04/exclusive-high-ranking-chinese-defector-has-direct-knowledge-of-several-chinese-special-weapons-programs-n391238

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x