Czy śmierć piłkarza obnaży propagandę?

Podaj dalej

Mieszkańcy południowoirlandzkiego miasta Waterford protestowali przeciwko szczepieniom na COVID-19 po tym, jak młody sportowiec zmarł wkrótce po otrzymaniu dawki szczepionki Johnson & Johnson.

W sobotniej demonstracji w Waterford, która rozpoczęła się w centrum szczepień i rosła w miarę przemieszczania się przez centrum miasta, wzięło udział kilkaset osób.

Roy Butler, lat 23, który kiedyś grał zawodowo w klubie piłkarskim Waterford United, przyjął szczepionkę Johnson & Johnson na Covid-19 w piątek, 13 sierpnia. Według doniesień wkrótce później został przewieziony do szpitala po bólach głowy, wymiotach i atakach. Zmarł we wtorek 17 sierpnia.

Kuzyn piłkarza podał, że Roy doznał krwawienia w mózgu z powodu szczepionki, co ostatecznie doprowadziło do tragicznej śmierci zaledwie cztery dni po przyjęciu dawki.

Wraz z rozprzestrzenieniem się wiadomości o śmierci Butlera w mediach społecznościowych, pojawiło się powszechne oburzenie, gdyż media głównego nurtu próbowały zignorować fakty, twierdząc, że młody człowiek “zmarł po krótkiej chorobie”.

Rodzina młodego piłkarza, który zdecydował się na szczepienie, by móc uczestniczyć w zawodach w Dubaju wierzy, że śmierć Rona wywoła wstrząs wśród społeczeństwa, ogarniętego “masową psychozą” i akceptującego propagandę, zmuszającą do szczepienia przeciwko Covid wszystkich, niezależnie od racjonalnych przesłanek i wbrew zdrowemu rozsądkowi. Segregacja zaszczepionych i niezaszczepionych, paszporty szczepionkowe zmuszają do przyjmowania niebezpiecznych substancji, tylko po to, by można bez ograniczeń korzystać  z wszelkich aspektów życia: chodzić do restauracji, na koncerty, podróżować i chodzić na siłownię. Ofiarą tej perfidnej, dyskryminującej polityki stał się Roy Butler, jeszcze jeden przemilczany “bardzo rzadki przypadek nieporządanych skutków ubocznych”.

Źródła:

https://www.lifesitenews.com/news/irish-protest-young-mans-covid-19-jab-death/

https://www.alternativenarrative.net/2021/08/waterford-ireland-captain-roy-butler.html

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x