26 milionów ludzi w Szanghaju – zamknięci i pod kontrolą dronów

Podaj dalej

 

Jeżeli sądzicie, że po zakończeniu zwycięskiej wojny na Ukrainie (w co wierzy, omamiona prowojenną propagandą, znaczna część populacji) świat zachodni powróci do tradycji prawdziwej demokracji, respektującej wolność i prawa obywatelskie, jesteście w błędzie. Po dwuletnim okresie pandemii, lockdownów i powszechnego zastraszania, mamy wojnę na Ukrainie.

Wiadomo już, że wojna doprowadzi do braków żywności na całym świecie, a nawet głodu. Wszystkie te następujące po sobie klęski, nawet jeżeli nie zostały wyreżyserowane i tak doskonale służą “wielkiemu resetowi”, planowanemu od lat przez Światowe Forum Ekonomiczne pod egidą Klausa Schwaba i jego stajni polityków, zarządzajacych najpotężniejszymi krajami świata. Wielki reset, pod płaszczykiem pięknie brzmiących sloganów zmierza do wprowadzenia globalnego, totalitarnego systemu.

Podobny system, w udoskonalonej formie archaicznego, skompromitowanego komunizmu Mao, Stalina i innych tyranów działa już w Chinach. Wspierająca go najnowsza technologia dobrze służy inwigilacji obywateli, kontroli ich zachowań, myśli i miejsca pobytu, które często wyznaczone zostaje w obozach koncentracyjnych.

 

 

Najnowszym przykładem zamordyzmu totalitarnych Chin, tak szanowanych przez zachodnich przywódców, skupionych na wprowadzaniu drakońskich sankcji wobec Rosji, które odbijają się rykoszetem na całej światowej gospodarce jest całkowity “lockdown” Szanghaju i jego dwudziestu sześciu milionów mieszkańców. Dzieci odbierane są rodzicom i zamykane w oddzielnych miejscach kwarantanny. Ludzie popełniają samobójstwa, wyskakując z okien wieżowców, wyłapuje się koty i psy, które upychane w siatkach, rzucane na ulice, przeznaczone są do bestialskiej eutanazji. Od dwóch tygodni zabrania się wychodzenia z domu, co doprowadziło poddanych całkowitej kontroli, zastraszonych obywateli do rewolty, demonstracji rozpaczy i rozgrabiania żywnościowych racji.
Głodni i zamknięci w mieszkaniach wysokich bloków mieszkańcy wychodzą na balkony i do okien, głośno protestując przeciwko takiej tyranii

W odpowiedzi administracja wysyła drony zakazujące protestów, robiące zdjęcia identyfikacyjne i nakładające mandaty tym, którzy wyszli na balkony bez masek.

 

Dochodzi do zamieszek

i indywidualnych aktów desperackiego buntu.

Nikt nie interesuje się łamaniem praw człowieka w Chinach, zbrodniami tamtego reżimu, pobierającego od więźniów narządy do przeszczepów, utrzymującego setki obozów koncentracyjnych i bezwzględnie trzymającego w ryzach całe społeczeństwo, którego prawdziwym zadaniem jest niewolnicza praca. Premier Kanady, Justin Trudeau, tak ceniony na arenie międzynarodowej, jednego dnia wprowadzający w Kanadzie stan wojenny i pacyfikujący pokojowy protest obywateli, następnego cynicznie stający w obronie demokracji w innych państwach, nie ukrywa podziwu dla Chin i rządzącej tam komunistycznej partii.

 

Poniższe video publikujemy z ostrzeżeniem: zawierają drastyczne zdjęcia samobójstw i bestialskiego traktowania zwierząt.

Źródła:

https://www.news.com.au/finance/economy/world-economy/riots-break-out-in-shanghai-as-starving-residents-revolt-against-zero-covid-lockdown/news-story/43acf577aae15327d920fc823d4137db

https://www.newstalkzb.co.nz/news/world/covid-19-riots-break-out-in-shanghai-as-starving-residents-revolt-against-zero-covid-lockdown/

https://www.reuters.com/world/china/shanghai-separates-covid-positive-children-parents-virus-fight-2022-04-02/

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x