Biologiczne chipy w pigułkach dla chorych

Podaj dalej

 

Dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla, roztoczył przed publicznością na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos “wspaniałą” wizję nadających się do spożycia chipów komputerowych, które będą sygnalizować władzom, że lek został przyjęty.

Bourla powiedział: „To w zasadzie biologiczny chip, który znajduje się w tabletce. Gdy ją już zażyjemy i rozpuści się w żołądku, ta wyśle sygnał, że lek został zaaplikowany. Wyobraźmy sobie zastosowanie takiego podporządkowania się poleceniom. Firmy ubezpieczeniowe będą miały informacje, że leki, które pacjenci powinni przyjmować, są zażywane.”

W czyich głowach rodzą się takie diabelskie pomysły, świadczące o głębokiej pogardzie i brak szacunku wobec ludzi, ich godności i prawa do świadomego podejmowania decyzji? Kto kieruje laboratorium prowadzącym badania nad doskonaleniem drakońskich technik zniewolenia i pełnej kontroli nad ludźmi? Jesteśmy w przełomowym momencie historii; stwaką jest przyszłość świata i wolność naszych dzieci i wnuków. Musimy powstrzymać szaleńców, którzy obwarowani traktatami, zarządzeniami i prawami narzucanymi społeczeństwom, spychają ludzkość nad brzeg totalitarnej przepaści.

Źródła:

https://thejewishvoice.com/2022/05/pfizer-ceo-pitches-davos-elites-on-wifi-microchip-pills/

‘Imagine The Compliance’: Pfizer CEO Pitches Davos Elites On WiFi Microchip Pills

 

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x