Zmierzch kanadyjskiej Partii Konserwatywnej

Podaj dalej

Erin O’Toole lider kanadyjskiej Partii Konserwatywnej zatrudnił byłego zastępcę prezydenta chińskiej filii firmy telekomunikacyjnej Huawei w Kanadzie Jake Enwright jako szefa sztabu partii. Jest to wyjątkowo bulwersująca decyzja, bowiem chińska Huawei jest oskarżana o działalność szpiegowską, korupcję i strategiczny współudział w ekspansji chińskiego reżimu komunistycznego na świecie.

Enwright był dyrektorem d.s. korporacyjnych Huawei w Kanadzie w czasie, kiedy w Vancouver  pod zarzutem szpiegostwa aresztowano przedstawiciela chińskiego giganta Meng Wanzhou. W odwecie rząd Chin aresztował dwóch kanadyjskich obywateli Michaela Kovrig i Michaela Spavor. Kanadyjczycy do dzisiaj siedzą w komunistycznym więzieniu w Chinach, przy biernej akceptacji tej sytuacji przez liberalny rząd Trudeau. Ten dyplomatyczny skandal nie przeszkodził Jake Enwright przyjąć awansu w strukturze chińskiej firmy.

Warto przypomnieć, że firma Huawei jest odpowiedzialna za kradzież technologii kanadyjskiego Nortel. Działalność ta doprowadziła do bankructwa sztandarową niegdyś kanadyjską firmę telekomunikacyjną Nortel, doprowadzając do masowych zwolnień pracowników i utraty życiowych oszczędności przez licznych właścicieli akcji Nortel.

Przyszłość Kanady nie wygląda wesoło: kanadyjska Partia Konserwatywna, będąca jedyną realną siłą zdolną pokonać w wyborach skorumpowanych liberałów nie ma silnego, odważnego przywództwa, ani moralnego kręgosłupa by unieść ciężar odbudowy podstawowych wartości, będących jeszcze nie tak dawno podstawą zachodnich społeczeństw. PC zarządzana przez kogoś, kto być może jest marionetką obcego rządu, reprezentującego totalitarne ambicje będzie ręka w rękę z liberałami prowadziła Kanadę do globalistycznego upadku.

Źródła:

https://www.rebelnews.com/ban_huawei?utm_campaign=el_enwright_3_4_21&utm_medium=email&utm_source=therebel

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x