Urzędnicy medialni, dawniej dziennikarze

Podaj dalej

Zakłamanie urzędników medialnych, zwanych niegdyś reporterami i dziennikarzami nie ma granic.

W Würzburgu, w Niemczech 24 letni imigrant z Somali ukradł w sklepie kuchenny nóż, po czym zabił nim trzy kobiety, a pięć ranił. BBC opublikowało informację o tym motywowanym islamskim ekstremizmem ataku (napastnik krzyczał “Allahu Akbar”) pod tytułem “German knife attack” (Niemiecki atak nożem), by wiadomość o kolejnym mordzie terrorystycznym, dokonanym przez jednego z milionów migrantów, wpuszczonych do Niemiec przez wychwalaną dzisiaj w Europie Angelę Merkel, odsunąć na dalszy plan.

.

.

Po kilku godzinach portal BBC zmienił tytuł notatki na “Germany knife attack” (Atak nożem w Niemczech) – pewnie po protestach i oburzeniu, które musiała wywołać podobna, politycznie poprawna, manipulacja.

.

.

W tym kontekście zastanawia, dlaczego BBC potrafi przy innych okazjach nazwać niemieckie obozy koncentracyjne “polskimi obozami” i uparcie podaje, że II wojnę światową wywołali “naziści”. Coraz więcej ludzi dostrzega te manipulacje faktami i promowanie kłamstwa dla doraźnych, wyłącznie propagandowych celów. Skorumpowani dziennikarze stają się obiektem pogardy i obrzydzenia i nabierają statusu równego znienawidzonym od wieków szpiclom i donosicielom.

https://www.bbc.com/news/world-europe-57618354

https://www.bbc.com/news/world-europe-57624115

.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x