Zakaz mówienia prawdy o szczepieniach dzieci

Podaj dalej

Universytet prowincji Saskatchewan (USask) w Kanadzie zawiesił lekarza z Saskatoon po jego przemówieniu na wiecu, w którym wzywał do stosowania zasady świadomej zgody przed podaniem szczepionki przeciwko COVID-19 dzieciom.

Dr Francis Christian, praktykujący chirurg w Saskatoon, twierdzi, że jest lekarzem pro-szczepionkowym.

Wezwał jednak do przerwania podawania szczepionki mRNA COVID-19 dzieciom w wieku 12 lat.

Według dokumentów rządowych prowincji Saskatchewan tylko dzieci w wieku 12 lat wymagają zgody rodziców na szczepionkę.

Nastolatkowie w wieku od 13 do 17 lat mogą legalnie wyrazić zgodę na szczepienie lub odmówić szczepienia, ponieważ są uważane przez prowincję za „dojrzałych nieletnich”.

(Trzeba zadać pytanie, dlaczego wobec tego “dojrzali nieletni” po popełnieniu poważnych przestępstw są traktowani przez prawo jak dzieci?)

Doktor Christian powiedział, że w medycynie istnieje „święta zasada” świadomej zgody przed podaniem „jakiegokolwiek leku, leczenia lub interwencji”.

„Zanim szczepionka zostanie udostępniona dzieciom, zarówno dzieci, jak i rodzice muszą znać ryzyko związane ze szczepionkami mRNA, wszelkie korzyści dla dzieci i wszelkie alternatywy dla szczepionek” – powiedział w oświadczeniu.

„W przypadku szczepionki mRNA dla dzieci zasada świadomej zgody jest konsekwentnie łamana (nie tylko w prowincji Saskatchewan). Nie spotkałem ani jednego zaszczepionego dziecka lub rodzica, który zostałby odpowiednio poinformowany i miał świadomość zagrożeń związanych z tą szczepionką lub płynące z niej korzyści”.

Jakakolwiek krytyka i kwestionowanie polityki masowych szczepień  są eliminowane z publicznej dyskusji, a wszystkie osoby wychodzące przed potulny tłum posłusznych obywateli narażone są na represje i społeczny ostracyzm.

Źródło:

https://globalnews.ca/news/7975431/usask-doctor-francis-christian-mrna-vaccines/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x