Niepokojący wzrost zgonów na świecie

Podaj dalej

 

Milczą o tym media, eksperci nie zabierają głosu, a naukowcy i lekarze nie podejmują prób wyjaśnienia bardzo niepokojącego zjawiska.

Dane statystyczne potwierdzają nadmiernie wysoką ilość zgonów w krajach, gdzie takie statystyki są prowadzone. Mimo to sprawa jest przykryta zasłoną milczenia.

Dr John Campbell, emerytowany pielęgniarz i nauczyciel pielęgniarstwa jest jednym z nielicznych, którzy próbują rzetelnie wyjaśnić ukrywane fakty, związane z Covid 19, skutkami ubocznymi szczepień i polityką powszechnej dezinformacji.

Przedstawia dane, pokazujące, że w ostatnich miesiącach w Wielkiej Brytanii dziennie umiera średnio dwadzieścia osób w wieku od 0-24 lat więcej od przewidywanej statystycznie liczby.

W Stanach Zjednoczonych od maja do września tego roku obserwuje się stały wzrost zgonów we wszystkich przedziałach wiekowych, a dla wieku od 0-24 lat liczba nadmiernych zgonów przez ostatnie dwa lata wzrosła do siedemnastu tysięcy!

Przykładem jest tragiczny przypadek siedemnastoletniej córki republikańskiego senatora, Gwen Casten, która po spotkaniu z przyjaciółmi wróciła do domu, położyła się spać i już się nie przebudziła.

Przyczyną była “arytmia serca”. Gwen Casten była w pełni zaszczepiona przeciwko Covid-19.

Firmy farmaceutyczne nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności za poniesione uszczerbki na zdrowiu i tragedie, wywołane szczepieniami. Mało tego, Pfizer podnosi teraz cenę szczepionki w Stanach Zjednoczonych z 30 do 110-130 dolarów. Czterokrotnie!!!!

Ciekawe, że Chiny, które nie chcą się pogodzić z obecnością wyhodowanego w laboratoriach wirusa Covid i uparcie stosują politykę zerową wobec pandemii, wiążącą się z lockdownami i drakońskim zamykaniem miast, nie stosują szczepionek, którymi Big Farma raczy kraje całego świata, nie tylko Zachód. Chińska szczepionka w ogóle nie opiera się na kontrowersyjnej technologii mRNA. A wiadomo, że Chińczycy są w stanie skopiować każdy produkt. Czy może znają tajemnicę eksperymentalnego preparatu, wstrzykiwanego pod presją mieszkańcom całego świata?

 

 

Żródła:

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/pfizer-expects-price-covid-vaccine-110-130-per-dose-2022-10-20/

https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiYmUwNmFhMjYtNGZhYS00NDk2LWFlMTAtOTg0OGNhNmFiNGM0IiwidCI6ImVlNGUxNDk5LTRhMzUtNGIyZS1hZDQ3LTVmM2NmOWRlODY2NiIsImMiOjh9

https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid19/excess_deaths.htm#data-tables

https://usmortality.com/deaths/excess-cumulative/united-states

https://nypost.com/2022/10/08/rep-sean-casten-reveals-teen-daughter-died-from-cardiac-arrhythmia/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x