Szef Pfizera – Musicie szczepić się co rok!

Podaj dalej

Według dyrektora generalnego farmaceutycznego giganta Pfizer, normalne życie powróci w ciągu roku, ale nie dla tych, którzy nie mają regularnych szczepień przeciw COVID-19.

Podczas występu w ABC This Week z Georgem Stephanapoulosem Albert Bourla został zapytany o to, kiedy przewiduje koniec pandemii.

„Myślę, że w ciągu roku będziemy mogli wrócić do normalnego życia” – powiedział Bourla, chociaż jasno dał do zrozumienia, że to stwierdzenie dotyczy tylko tych, którzy są przygotowani na regularne zastrzyki zwalczające koronawirusa.

„Nie sądzę, aby oznaczało to, że warianty nie będą się pojawiać” – dodał Bourla. „I nie sądzę, że to oznacza, że możemy przeżyć nasze życie bez szczepień”.

Bourla powiedział, że „najbardziej prawdopodobnym scenariuszem” są „coroczne ponowne szczepienie” spowodowane pojawieniem się „nowych wariantów”.

W wypowiedzi Alberta Bourla nie ma ani słowa o skutkach ubocznych i zgonach po przyjęciu preparatów antycovidowych. Dane te są skrzętnie ukrywane przez mainstreamowe media i szczepionkową propagandę. Niektóre źródła sugerują, że po pierwszych trzech dniach szczepień w USA zmarło 45 000 osób. Trudno sprawdzić ich rzetelność, ale wiarygodny, rządowy raport , sporządzony według systemu “yellow card” [żółtej karty} Wielkiej Brytanii podaje przerażającą statystykę skutków ubocznych i zgonów, które mogą być spowodowane reakcją na przyjęty preparat przeciw COVID, nazywany szczepionką:

Pfizer:
liczba ubocznych reakcji na lek – 324654
liczba zgonów – 534

Astra Zeneca:
liczba ubocznych reakcji na lek – 825575
liczba zgonów -1080

Moderna:
liczba ubocznych reakcji na lek – 51034
liczba zgonów -17

Dane te obejmują okres od grudnia 2020 do września 2021 w Wielkiej Brytanii

Na całym świecie przekonuje się społeczeństwa, że po zaszczepieniu większej części populacji, życie wróci do normy. Najpierw miało to być 75% ludności, potem 85%, teraz przebąkuje się nawet o wyższych liczbach.   Strategia ta nie sprawdza się w praktyce. Harvard Business School, w której ponad 95% studentów i nauczycieli jest podwójnie zaszczepiona, doszło do masowych zachorowań, w wyniku czego powrócono do zajęć ‘online”. Podobne przypadki wywołują konsternacje, ale i tak tłumaczone są w przewrotny sposób tak, by winą obarczyć niezaszczepionych. Ostatnio Joe Biden stwierdził, że Ameryka nie wróci do normalności, dokąd nie zaszczepi się 98% ludności. Szkoła biznesowa w Harvardzie bliska jest tego “ideału”, ale daleka jednak od normalności.

Szczepionka ma chronić przed wirusem, ale powoduje też wiele cierpienia, trwałych okaleczeń i zgonów, których nie można nazywać “rzadkimi przypadkami”, skoro ich liczby idą w tysiące. Wobec budzących wiele wątpliwości faktów, niezliczonych skutków ubocznych i małej skuteczności szczepionek, nie chroniących często przed wirusem zastanawia arogancja i samozadowolenie szefa Pfizera, firmy “ciężko pracującej” i “dumnej z rezultatów” masowej wakcynacji. Wszystko to oczywiście z pobudek altruistycznych i “dla dobra ludzkości” [to ostatnie, to cytat z wypowiedzi Bourla}. Nie usłyszeliśmy obietnicy, że będzie się pracować nad udoskonaleniem preparatów, nad ich wiekszą skutecznością i ograniczeniem niepożądanych efektów, prowadzących do tragedii. Dlaczego nie przeproszono tych, którzy ucierpieli w wyniku szczepień, dlaczego nie prosi się o wybaczenie za zgony tych, którzy mogliby żyć, gdyby nie zgodzili się na przyjęcie eksperymentalnych preparatów? Dlaczego z taką butą zapowiada się szczepienie dzieci w wieku od 5 – 12 lat, skoro wiadomo, że może to powodować większe zagrożenie, niż potencjalne zarażenie koronawirusem?
Dlaczego ignoruje się, że za “rzadkimi przypadkami” kryją się prawdziwe ludzkie tragedie i nieodwracalny ból pokrzywdzonych?

Pfizer zarabia na szczepionkach przeciwko Covid 211 milionów dolarów dziennie. Może to jest odpowiedzią na niektóre z powyższych pytań.

 

TAJEMNICA SZCZEPIENIA TIFFANY DOVER

 

Źródła:

Pfizer CEO Says “Normal Life” Won’t Return Without Regular COVID Vaccinations

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1020030/COVID-19_mRNA_Pfizer-_BioNTech_vaccine_analysis_print.pdf

https://yellowcard.mhra.gov.uk/

VAERS Whistleblower: “45,000 Dead From Covid-19 Vaccines Within 3 Days of Vaccination”, Sparks Lawsuit Against Federal Government

Despite 95% Vaccination Rate, Harvard Experiences “Substantial Outbreak” of COVID

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x