Czterokrotnie zaszczepiony Biden – zarażony Covidem

Podaj dalej

 

Joe Biden przyznał, że zachorował na Covid. Oświadczenie to potwierdziła rzecznik prasowa Białego Domu Karine Jean-Pierre, informując, że prezydent jest czterokrotnie zaszczepiony i ma bardzo łagodne objawy.

A jeszcze nie tak dawno Joe Biden przekonywał Amerykanów: “nie zachorujecie, jeśli weźmiecie te szczepionki!”

Karcił także tych, którzy nie przyjęli preparatu mającego chronić przed zarażeniem, utrzymując, że Covid jest “pandemią niezaszczepionych”

Narracja mediów i administratorów szczepień przeciwko Covid jest niezmienna i usiłuje przekonać, że nieskuteczne preparaty wprawdzie nie chronią przed zakażeniem (chociaż wszyscy pamietają, jak wmawiano obywatelom, że jedna dawka szczepionki da im odporność na lata!), ale gwarantują bardzo łagodny przebieg choroby. Wszyscy zaszczepieni i zarażeni wirusem celebryci zobowiązani są do wyznania i zachęty: “Na szczęście jestem zaszczepiony, zaszczepiona, bardzo łagodnie przechodzę chorobę covidową i korzystam z tej okazji, by zachęcić wszystkich, by wzięli zalecane kolejne dawki. Tak mówił premier Kanady Trudeau, Anthony Fauci, burmistrz Toronto Tory, szef Wydziału Zdrowia Toronto de Villa, Nancy Pelosi i cała reszta. Na szczęście nie wszyscy dają się na to nabrać, gdyż wiadomo już, że obecnie w szpitalach lądują głównie ci, którzy brali kolejne zastrzyki, a liczba skutków ubocznych i zgonów po szczepieniach Covid jest przerażająca.

Źródło:

https://summit.news/2022/07/21/quadruple-vaxxed-biden-catches-covid/

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hoz
hoz
1 year ago

R: Wielu z nas zauważa nasilające się zjawiska ograniczania ludzkiej wol­ności na całym świecie w kontekście operacji Covid l9 / koronawirus.

Jak na te wydarze­nia powinien patrzeć katolik? (cho­dziłoby o stosunek do lockdownów, szczepionek covid)

Ksiądz Rafał Janusz Trytek, Kraków, Kościół Matki Bożej Królowej Polski: Te działania stanowią znie­wolenie ludzkości w imię Nowego Porządku Świata. Należy je roztropnie odrzucać, a na pewno nie należy przyjmować podejrzanych produk­tów pseudomedycznych.

Don`t copy text!
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x