Edukacyjna operacja ONZ na umysłach dzieci

Podaj dalej

 

ONZ promuje programy „edukacyjne”, które wykorzystują technologię i neuronaukę do manipulowania za pośrednictwem szkół postawami, zachowaniem i przekonaniami dzieci na całym świecie.

Agencja ONZ “Mahatma Gandhi Instytut Edukacji dla Pokoju i Zrównoważonego Rozwoju,” w skrócie “UNESCO MGIEP” stała się kluczowym narzędziem wprowadzania spirytyzmu New Age do klas na całym świecie pod pozorem „nauki społeczno-emocjonalnej” (“social-emotional learning,” czyli SEL.)

Używając szkół publicznych jako środka do ukrytych celów, mało znany instytut Organizacji Narodów Zjednoczonych po cichu pracuje nad przekształceniem edukacji na całym świecie, aby narzucić dzieciom radykalne polityczne i duchowe wartości oraz przekonania. Wszystko to dzieje się pod przykrywką schematu, opierającego się na ideologii New Age.

[ays_block id=’1′]Podobnie jak promotorzy SEL w Stanach Zjednoczonych, gdzie opracowano kontrowersyjne narzędzia indoktrynacji, zespół ONZ twierdzi, że dzieci potrzebują tego rodzaju emocjonalnej manipulacji, aby tworzyć zdrowe relacje i regulować swoje emocje. Zwolennicy nigdy nie wyjaśniają, w jaki sposób dzieci regulowały swoje emocje lub rozwijały zdrowe relacje przed SEL. Ale w każdym razie jest to tylko przykrywka dla czegoś znacznie mroczniejszego.

W promocyjnym filmie opublikowanym na stronie głównej organizacji pojawiają się liczne, ostrzegawcze czerwone światełka. Na przykład jedną z książek, które przemykają obok, jest „Zaślepiona wiarą”. Kiedy jedna z uczennic na filmie loguje się na swoją „wirtualną platformę”, jej opcje to „zmiana klimatu i etyka”, „matematyka w życiu” oraz „migracja i konflikt”. Po kliknięciu opcji matematycznej jedną z trzech opcji podrzędnych jest „ślad węglowy”.

 

 

Na końcu krótkiego filmu instytut ONZ podsumowuje swoje cele: „Zmiana sposobu myślenia”, „Kwestionowanie norm” i „Przemiana edukacji dla ludzkości”. A pragnienie przekształcenia edukacji w celu zmiany sposobu myślenia jest bardzo widoczne. Na przykład na swojej stronie internetowej organizacja zachwala „masową mobilizację młodzieży na rzecz zrównoważonego rozwoju” jako coś, co jest „podstawowe” dla jej misji, mówiąc nawet, że „ma na celu zmobilizowanie młodzieży na świecie” do realizacji tyrańskiego programu Agendy 2030 ONZ .

Pod pozorem pomocy dzieciom w nauce umiejętności „społecznych” i „emocjonalnych”, SEL wykorzystuje najnowsze metody naukowej indoktrynacji. W rzeczywistości zwolennicy SEL otwarcie przyznają, że program ma na celu pomóc dzieciom rozwinąć „właściwe” podejście do kontrowersyjnych kwestii, w tym seksualności, „sprawiedliwości rasowej”, migracji, aborcji, globalnego obywatelstwa, ochrony środowiska i innych.

Niepokojące jest również to, że ci, którzy promują ten program, otwarcie wykorzystują „neuronaukę” wraz z edukacją jako bronią do stworzenia wymaganego typu ludzi, bez względu na wartości i przekonania rodziców, rodziny, a nawet osób, którymi się manipuluje. Chociaż opisywane jako przekazywanie dzieciom „życzliwego mózgu” i „zachowań prospołecznych”, wiąże się w praktyce z wykorzystaniem edukacji do „przekształcania, kształtowania i przeprogramowywania” umysłów dzieci powierzonych „nauczycielom”.

Pomysły przygotowywane w instytucjach takich jak MGIEP UNESCO, są następnie wprowadzane do klas na całym świecie za pośrednictwem złożonej sieci organizacji. Obejmuje to agencje rządowe, związki nauczycieli, (głównie finansowane z podatków) organizacje pozarządowe (NGO), uniwersytety, fundacje i inne.

Dzieje się to dzięki dotacjom finansowanym z podatków i „darmowym” materiałom edukacyjnym oferowanym szkołom i rządom oraz jest włączane do programów nauczania, podręczników, programów szkolenia nauczycieli i innych środków. W ten sposób „globalna” wizja dociera do lokalnej szkoły, do której mogą uczęszczać Twoje dzieci lub wnuki.

Wykorzystywanie neuronauki i SEL do promowania pogańskiej duchowości New Age, wartości „przebudzenia” i „globalnego obywatelstwa” wśród dzieci na całym świecie jest więcej niż niebezpieczne. ONZ pracuje nawet nad wprowadzeniem sztucznej inteligencji do procesu indoktrynacji i fundamentalnej przemiany umysłów przyszłych pokoleń. Rodziny, które cenią swoje dzieci, swoją wiarę, swoją tradycję, swoją wolność i swojego Boga, powinny zerwać wszelkie więzi z systemem, zanim będzie za późno.

Jako podsumowanie, warto przytoczyć doskonały wykład Bartosza Kopczyńskiego, poruszający temat powyższego artykułu.[/ays_block]

Źródła:

https://thenewamerican.com/print/un-pushing-new-age-spirituality-on-schoolchildren/

https://mgiep.unesco.org/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x