“Błogosławieni producenci szczepionek”

Podaj dalej

 

Tak mogłaby zaczynać się “Ewangelia według Pfizera”, a jej kaznodzieją już jest premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, który w orędziu do narodu z okazji Bożego Narodzenia powiedział;

“„Mam nadzieję, że można mi wybaczyć dumę z ogromnego ducha wspólnoty, jaki okazali ludzie tego kraju” – „Zaszczepienie się nie tylko dla siebie, dla nas samych, ale da przyjaciół, rodziny i wszystkich, których spotykamy” „to nauka Jezusa Chrystusa, którego narodziny są w centrum tego ogromnego święta, uczącego, że powinniśmy kochać naszych bliźnich tak, jak kochamy siebie”.

Premier Johnson zasugerował, że rodziny nie zostały rozdzielone w tym roku dzięki temu, że „daliśmy sobie nawzajem niewidzialny i bezcenny prezent w postaci szczepień”, który, jak powiedział, „chroni nas i powstrzymuje przed zarażaniem innych”.

W rzeczywistości nawet BBC, powołując się na badania opublikowane w The Lancet, poinformowało, że ludzie „którzy otrzymali dwie dawki szczepionki mogą tak samo zarażać jak ci, którzy nie zostali zaszczepieni”,
Nie jest jasne wobec tego, na jakiej podstawie Johnson mógł sugerować, że szczepienia „w ogóle powstrzymują nas przed zarażaniem innych”.

W zakończeniu orędzia Johnson, dla podkreślenia wagi przekazu, wymierzył scios w stronę kamery, zwracając się do niezaszczepionych i sugerując, że nadal mogą sprawić cudowny prezent, który mogą dać swojej rodzinie i całemu krajowi, a jest nim szczepienie przeciwko Covid”.

Jak widać politycy, kiedy tylko potrzebują, powołują się na religię chrześcijańską i katolicką, podczas kiedy na codzień pozwalają na prześladowania chrześcijan, wyburzają kościoły i szydzą z najświętszych symboli religijnych.

Źródła:

https://www.breitbart.com/politics/2021/12/24/boris-says-getting-jabbed-others-is-the-teaching-jesus-christ-christmas-message/

https://www.bbc.com/news/health-59077036

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x