“Globalny szczyt covidowy” wzywa do ratowania życia pacjentów

Podaj dalej

 

Globalny szczyt Covid, w którym wzieło udział ponad 17 000 lekarzy i naukowców, 11 maja 2022 zorganizował konferencję prasową prezentującą deklarację szczytu dotyczącą „Przywrócenia integralności naukowej”.

Wśród prelegentów znaleźli się: dr Robert Malone, dr Peter McCullough, dr Ryan Cole, dr n. med. Harvey Risch, dr Lynn Fynn, dr Mary Talley Bowden, dr Richard Urso i inni.

Całą video konferencję, w jezyku angielskim, można obejrzeć w linku pod niniejszym streszczeniem.

Ta potężna reprezentacja wybitnych lekarzy i specjalistów deklaruje, że covidowy stan zagrożenia medycznego musi zostać zniesiony, że konieczne jest przywrócenie naukowej uczciwości, i muszą zostać wszczete postępowania przeciwko zbrodniom wobec ludzkości.

My, lekarze i naukowcy medyczni na całym świecie, zjednoczeni naszą lojalnością wobec Przysięgi Hipokratesa, uznajemy, że katastrofalna polityka zdrowia publicznego nałożona na lekarzy i naszych pacjentów w związku z COVID-19 jest kulminacją skorumpowanego sojuszu firm farmaceutycznych, ubezpieczeniowych i instytucji opieki zdrowotnej wraz z kontrolującymi je trustami finansowymi.

System ten zinfiltrował nasz system medyczny na każdym poziomie i jest chronieny i wspierany przez równoległy sojusz wielkich technologii, mediów, instytucji akademickich i agencji rządowych – sojusz, który czerpał profit z tej zaaranżowanej katastrofy.

Ten skorumpowany sojusz naraził na szwank integralność naszych najbardziej prestiżowych stowarzyszeń medycznych, tworząc iluzję naukowego konsensusu poprzez zastąpienie prawdy propagandą. Ten sojusz nadal promuje nienaukowe twierdzenia, cenzurując dane oraz zastraszając i zwalniając lekarzy i naukowców za publikowanie rzeczywistych wyników badań klinicznych lub leczenie pacjentów sprawdzonymi, ratującymi życie lekarstwami. Te katastrofalne decyzje podejmowano kosztem bezbronnych pacjentów, którzy są zmuszeni do poniesienia uszczerbku na zdrowiu i śmierci spowodowanej celowym wstrzymywaniem leczenia i wymagających szybkiego działania zabiegów lub w wyniku wymuszonych szczepień, opartych na terapii genetycznej, które nie są ani bezpieczne, ani skuteczne.

Społeczność medyczna odmówiła pacjentom podstawowego prawa do wyrażenia świadomej zgody na eksperymentalne zastrzyki COVID-19. Nasi pacjenci są również izolowani od informacji, niezbędnych do zrozumienia zagrożeń i korzyści wynikających ze stosowania szczepionek oraz ich alternatyw, ze względu na powszechną cenzurę i propagandę rozpowszechnianą przez rządy, urzędników służby zdrowia i media. Pacjenci nadal są poddawani przymusowym lockdownom, które szkodzą ich zdrowiu, karierze, edukacji dzieci oraz niszczą więzi społeczne i rodzinne. To nie jest przypadek. W książce Klausa Schwaba i Thierry Mallereta, zatytułowanej „COVID-19: Wielki Reset” przywódcy tego sojuszu jasno określili, że ich intencją jest wykorzystanie COVID-19 jako „szansy” na zresetowanie całego naszego globalnego społeczeństwa, kultury, struktur politycznych i gospodarki.

17 000 lekarzy i naukowców z Globalnego Szczytu COVID reprezentuje w rzeczywistości znacznie większą, światłą globalną społeczność medyczną, nie ulegającą naciskom, zjednoczoną i gotową zaryzykować gniew skorumpowanego sojuszu medycznego w obronie zdrowia swoich pacjentów.

Misją Globalnego Szczytu COVID jest zakończenie zaaranżowanego kryzysu, który został bezprawnie narzucony światu, i formalna deklaracja, że działania skorumpowanego sojuszu sanitarnego stanowią nic innego, jak zbrodnię przeciwko ludzkości.

Musimy przywrócić zaufanie ludzi do medycyny, które zaczyna się od swobodnego i otwartego dialogu między lekarzami a naukowcami. Musimy przywrócić prawa medyczne i autonomię pacjentów. Obejmuje to fundamentalną zasadę uświęconej relacji między lekarzem i pacjentem. Zapotrzebowanie społeczne na taką relację jest spóźniona o dziesięciolecia i dlatego, reprezentując lekarzy na całym świecie, jesteśmy zmuszeni do podjęcia działań.

Po dwóch latach badań naukowych, leczeniu milionów pacjentów, setkach przeprowadzonych badań klinicznych i udostępnieniu danych naukowych wykazaliśmy i udokumentowaliśmy nasz sukces w zrozumieniu i zwalczaniu COVID-19. Rozważając ryzyko i korzyści wynikające z głównych decyzji politycznych, nasz globalny szczyt COVID, w którym wzięło udział 17 000 lekarzy i naukowców z całego świata, osiągnął konsensus w sprawie następujących fundamentalnych zasad:

1. Oświadczamy i jest to potwierdzone przez studia, że iniekcje eksperymentalnej terapii genetycznej COVID-19 muszą się zakończyć.

2. Oświadczamy, że lekarze nie powinni być blokowani w udzielaniu ratującej życie pomocy medycznej.

3. Ogłaszamy, że sanitarny stan wyjątkowy sprzyja korupcji, przedłuża pandemię i powinien zostać natychmiast zakończony.

4. Oświadczamy, że prawo do prywatności informacji lekarskich nie powinno być ponownie naruszane, a wszelkie ograniczenia podróżowania i ograniczenia społeczne muszą zostać zniesione.

5. Oświadczamy, że maski nie są i nigdy nie były skuteczną ochroną przed wirusem dróg oddechowych przenoszonym drogą powietrzną w warunkach kontaktów społecznych.

6. Oświadczamy, że należy zapewnić finansowanie i badania nad szkodami, cierpieniem i zgonami spowodowanymi szczepieniami.

7. Oświadczamy, że nie należy uniemożliwiać dostępu do edukacji, kariery, służby wojskowej lub leczenia, z powodu niechęci do poddania się szczepieniom.

8. Oświadczamy, że cenzura medyczna rządu, firm technologicznych i medialnych powinny zostać zniesione.

9. Oświadczamy, że firmy Pfizer, Moderna, BioNTech, Janssen, Astra Zeneca i ich podmioty wspierające ukryły i umyślnie pominęły informacje dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności przed pacjentami i lekarzami oraz powinny zostać natychmiast postawione w stan oskarżenia o oszustwo.

10. Oświadczamy, że agencje rządowe i medyczne muszą zostać pociągnięte do odpowiedzialności.

Źródła:

LIVE: WORLD’S LEADING PHYSICIANS AND SCIENTISTS HOLD GLOBAL COVID SUMMIT

https://globalcovidsummit.org/news/declaration-iv-restore-scientific-integrity

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x