Wojna informacyjna i frontalny atak na ludzkie wartości

Podaj dalej

 – fragmenty artykułu Wiktora Gołuszki, dostępnego w całości na portalu https://www.polskacanada.com/

Dla ludzi, którym udało się wyjść obronną ręką z dywanowych nalotów mainstreamowych ПРАВДА-mediów, szczepionkowego stalkingu i dyktatu wszechobecnej cenzury jest oczywiste, że operacja COVID i instalowanie wirusokracji jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Globalne elity przystąpiły do wojny informacyjnej i frontalnego ataku na podstawowe ludzkie wartości i w ostatecznym rozrachunku: na ludzką duchowość. Rezultatem jest ciągnący się od przeszło roku stan dysonansu poznawczego, społecznej anomii: poczucia zagubienia, bezcelowości wynikające z lawinowych przeobrażeń i walenia się w gruzy dotychczasowego porządku. Kryzys zmierza ku swej kulminacji.

Niektórzy z was zauważyli, że dzisiaj każdy wyraz czy zdanie, które odbiega od oficjalnej globalistycznej narracji jednomyślności to myślozbrodnia – jest szkalowane, cenzurowane i traktowane jako tzw. teoria spiskowa. To degradujące pomówienie pełni rolę niegdysiejszej anatemy czy rzucanej klątwy i jest od lat promowaną strategią zastraszania, pacyfikacji wszelkiej próby dyskursywnego myślenia. Gdy bowiem myślisz, stajesz się potencjalnie nieprzewidywalny i przez to trudny do zarządzania. Możesz na przykład szukać odpowiedzi na pytanie, kim są autorzy dziejącego się aktualnie ludobójstwa. Elity obawiają się ludzi poinformowanych, którzy mogą ujawnić ich ciemną agendę. A to się właśnie dzieje.

 

Tyrani są wielcy tylko dlatego, że jesteśmy na kolanach”.

– powiedział Etienne de la Boétie

Fundamentalne więc jest, by wewnętrznie się podnieść, powstać z kolan, całym umysłem i całym swoim sercem POCZUĆ, że się jest suwerenem, który współtworzy rzeczywistość przez własne świadome wybory. I zewnętrznie o tym świadczyć: mówić, obwieszczać swoją prawdę.

A prawda jest taka, że to MY jesteśmy narodem, MY sprawujemy władzę, do nas należy dbanie o to, by nasi reprezentanci przestrzegali naszych konstytucyjnych praw. Czasy prokrastynacji, bierności politycznej minęły bezpowrotnie i jeśli chcemy jakichkolwiek pozytywnych zmian, musimy się zaangażować, zakasać rękawy, wejść do gry, podjąć stosowne inicjatywy, zrzeszać się, pisać do polityków, spotykać się z nimi, dawać wyraz oburzeniu, temu, z czym się już dłużej nie zgadzamy, co nam się nie podoba i czego dłużej nie będziemy tolerować.

MY nie jest literacką metaforą i zrozumienie tego ma doniosłe znaczenie praktyczne. Gnębienie i poniewieranie ludzi nie musi trwać ani chwili dłużej. To jest niezwykły czas, czas głębokiego wglądu i do szpiku duszy przejęcia się epifanią: Wszystko jest w naszych rękach, w rękach MY.

.

Wiktor Gołuszko

Całość artykułu:

Wiktor Gołuszko – Klucze suwerenności: więź

.

O autorze:

IMG_20170804_145259

Wiktor Gołuszko jest poetą, pisarzem, kompozytorem, prelegentem, doradcą ds. rozwoju potencjału twórczego. Wydał tomik prozy: “Ulisses”, publikował w pismach literackich i społeczno-kulturalnych, takich jak ZESZYTY LITERACKIE, Nieregularne Pismo Kulturalne KWARTALNIK, NEUROKULTURA – medium zaangażowane, Magazyn Literacki MINOTAURYDA, Portal Społeczno-Artystyczny EPRAWDA, Pismo Społeczno-Literackie WAKAT, e-Dwutygodnik Literacko-Artystyczny PISARZE.PL, Magazyn Literacko-Artystyczny HELIKOPTER, kwartalnik KRYTYKA LITERACKA, kwartalnik literacko-artystyczny AFRONT, MEDIUM PUBLICZNE i inne. Jego wiersz: “Ostatnia Wieczerza” wszedł w skład antologii poezji polskiej poświęconej Beethovenowi, która znalazła się w biografii kompozytora zatytułowanej: “Beethoven – Próba Portretu Duchowego” autorstwa Adama Czartkowskiego. Obecnie artysta ukończył pracę nad misterium: “Hieros Gamos czyli Święte Gody” – sztuką z pogranicza poezji i teatru, do której skomponował również muzykę. Blog autora: Blog Wiktora Go

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x