Prezydent gwarancji bezpieczeństwa?

Podaj dalej

 

Joe Biden, poprzez media społecznościowe o szóstej rano, ogłosił decyzję starania się o drugą kadencję prezydencką Stanów Zjednoczonych. Zadeklarował kontynuowanie walki o “amerykańską duszę” i obiecał, że dokończy rozpoczętą pracę. Jeden z komentatorów Twittera uznał, że obietnica “dokończenia dzieła” zabrzmiała jak pogróżka.

Nie jest to bezpodstawne. Uważa się, że Biden jest marionetką, systematycznie realizującą plan zniszczenia Ameryki poprzez wprowadzanie ustaw podważających podstawowe wartości amerykańskiej demokracji i wolności. Odbywa się to przy werblach mainstreamowej propagandy, pochwalającej politykę, której nie aprobuje większość Amerykanów. Ponad 60% respondentów uważa, że Biden nie powinien ubiegać się o reelekcję.

Nie jest to wyłącznie spowodowane dezaprobatą polityki urzędującego prezydenta, ale wyraźnymi sygnałami z Białego Domu, wskazującymi, ze Joe Biden nie jest wystarczająco sprawny intelektualnie i fizycznie, by sprawować tak ważny urząd.

Joe Biden, będąc 26 kwietnia gospodarzem wizyty prezydenta Korei Południowej, błąkał się bezradnie, ciągle pytając swoich opiekunów, w którą stronę iść. Nieustannie pytał o drogę, jak zejść z podium, a potem krążył bez celu, nie wiedząc, gdzie jest, jak pacjent w domu opieki.

Później podczas kolacji Biden wyrecytował przygotowane przemówienie, po czym ponownie musiał zapytać, w którą stronę zejść ze sceny, niezależnie od tego, że była tylko jedna droga.

Potrzebował także instrukcji na karteczkach, kogo ma o co zapytać.

Miał także listę dziennikarzy, zatwierdzonych do zadawania pytań.

Cały czas posługiwał się scenariuszem, wytłuszczającym fragmenty dotyczące zachowania samego prezydenta.

Najbardziej niepokojący był jednak moment, w którym Joe Biden stwierdził, że jako dowódca armii jest wyłącznie odpowiedzialny za użycie broni nuklearnej.

Warto, by polski rząd zastanowił się, na kim opiera sojusz mający gwarantować bezpieczeństwo Polski.

https://summit.news/2023/04/27/videos-biden-wanders-around-lost-all-day-at-the-white-house/

Photo; Adam Schultz, Joe Biden presidential portrait

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x