SATANIŚCI POPIERAJĄ EUTANAZJĘ W KANADZIE

Podaj dalej

Delta, miejscowość w Kolumbii Brytyjskiej należąca do obszaru Metro Vancouver, posiada niewielkie, 10-łóżkowe hospicjum zwane Irene Thomas Hospice. Jego akt założycielski, nie oparty na żadnych religijnych aksjomatach, zabrania jednak wykonywania eutanazji na rezydentach. Od chwili zalegalizowania tej ostatniej w Kanadzie w roku 2016, grupa nazywająca się dość dziwnie “Odzyskajmy hospicjum w Delcie” (Take Back Delta Hospice – odzyskajmy od kogo?) prowadzi wspólnie z socjalistycznym rządem prowincji akcję zmierzającą do przymusowego narzucenia tej medycznej placówce obowiązku stosowania praktyk eutanazyjnych.

 

Jedynym sposobem utrzymania obecnego zakazu jest wprowadzenie do statutu stowarzyszenia zasady, że zwolennicy eutanazji nie mogą zostać jego członkami. Obie strony podjęły zatem kampanię rekrutacyjną, aby osiągnąć większość w głosowaniu nad tym dodatkiem podczas następnego walnego zebrania (członkostwo jest dostępne dla wszystkich za opłatą 10 dolarów kanadyjskich).

 

Nie powinno nikogo zaskoczyć, że poplecznicy eutanazji prowadzą werbunek wśród ateistów i… satanistów. Niejaka Billie Meech obwieściła na Facebooku, iż skontaktowała się z lokalną Świątynią Szatana w celu pozyskania nowych członków tej piątej kolumny, dodając “oni nie są tym, za co ich ludzie mają” (they are not what people think they are).

 

Warto również podkreślić, że ani Sąd Najwyższy Kanady, ani Parlament nie nakazały powszechnej dostępności eutanazji we wszystkich centrach opieki paliatywnej.

 

Źródło:

 

https://www.lifesitenews.com/news/pro-death-group-recruits-satanists-in-attempt-to-take-over-canadian-pro-life-palliative-care-hospice

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x