Covid szaleje w zaszczepionej lidze NHL

Podaj dalej

NHL przełożyła kolejne trzy mecze Ottawa Senators, ponieważ zespół walczy z epidemią COVID-19. Z wirusem zmaga się 10 zawodników (Napastnik Drake Batherson, Austin Watson, Nick Holden, Josh Brown, Connor Brown, Dylan Gambrell, Matt Murray, Victor Mete, Alex Formenton and Nikita Zaitsev)  i jeden z trenerów – Jack Capuano.

Wszyscy zawodnicy drużyny Ottawa Senators – podobnie, jak prawie wszyscy hokeiści ligi – są podwójnie zaszczepieni, zgodnie z drakońskim wymogiem NHL, która wymusza szczepienia wobec sportowców, którzy nie chcieli wziąć zastrzyku przeciw Covid-19. Okazuje się, że preparaty mające chronić przed pandemią są nie tylko nieskuteczne, ale powodują również poważne skutki uboczne, także wśród sportowców.

Również inne drużyny NHL – San Jose Sharks i Pittsburg Penguins odnotowały znaczące przypadki zachorowań na Covid. W San Jose było to siedmiu graczy, w tym obrońca Erik Karlsson i czołowy skrzydłowy Timo Meier oraz trener Bob Boughner. W Penguins kilku zawodników, w tym kapitan Sidney Crosby i trener Mike Sullivan.

Zastanawia, dlaczego, zmusza się zawodowych sportowców do szczepień przeciwko Covid? Fakty dowodzą, że w wielu wypadkach “nakłuci” atleci doświadczają poważnych skutków ubocznych, a nawet umierają [jednym z wielu przykładów to casus czeskiego hokeisty Borisa Sádeckýego, czy irlandzkiego piłkarza Roya Butlera

Sportowców traktuje się dzisiaj, jak gladiatorów, którzy za wszelką cenę muszą wznosić się na szczyty swoich umiejętności, po to, by nakręcać lukratywny biznes profesjonalnego sportu. To prawda, za swoje usługi otrzymują krociowe wynagrodzenia, które są jednak ceną całkowitego podporządkowania, uczestniczenia w lukrowanej i banalnej narracji medialnej i propagandowej.

Ci, którzy sprzeciwiają się, nie godzą na przymusowe szczepienia są publicznie linczowani i upokarzani.

 

Źródła:

https://ottawa.ctvnews.ca/three-ottawa-senators-games-postponed-amid-covid-19-outbreak-1.5666842

https://nypost.com/2021/11/15/rangers-vs-senators-postponed-due-to-ottawas-covid-19-outbreak/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x