Morderstwo Ashli Babbitt na Kapitolu

Podaj dalej

Biden i demokraci, popierani przez światowe elity zaczynają kadencję od zastrzelenia 35 letniej kobiety Ashli Babbitt, pilota, weterana amerykańskiej armii. (Na poniższym linku wstrząsające video):

Wprowadzają rządy jak wszyscy dyktatorzy: od gazu łzawiącego, gumowych kul oraz ofiar. Pokojowa demonstracja milionowego tłumu amerykańskich patriotów, oburzonych bezprecedensowym w historii fałszerstwem wyborczym została przez mainstreamowe media określona jako “szturm skrajnie prawicowych ekstremistów”. Znamy ten ton z czasów stanu wojennego w Polsce i powtarzanych zawsze usprawiedliwień tych, którzy zasłaniają się wyższym dobrem, wiernością tradycji i przyszłością ludzkości.

Na licznych materiałach video widać wyraźnie, że po zaatakowaniu protestujących gazem łzawiącym, służby porządkowe i ochrona otworzyła barierki i wpuściła demonstrantów, otwierając drogę do Kapitolu (drugie video poniżej). Wiadomo już, że wśród nich była grupa terrorystów z Antify, której celem było dokonanie zniszczeń, mających (jak się uważa)  być pretekstem do natychmiastowego usunięcia Prezydenta Trumpa ze stanowiska. Nie doszło do tego dzięki interwencji zwolenników prezydenta, którzy będąc w większości kontrolowali sytuację. 

Według narracji mainstreamowych mediów i Joe Bidena “szturm” na Kapitol był największym atakiem na demokrację w historii. Biden nazwał protestujących “domowymi terrorystami”, chociaż największe widoczne szkody to kilka wybitych okien. Mimo tej deklaracji i faktu zamordowania Ashli Bibbitt, natychmiast po wprowadzeniu godziny policyjnej przez burmistrza Waszyngtonu, wyparcia protestujących daleko od “najświętszego obiektu amerykańskiej demokracji” (jak nazywany jest Kapitol w histerycznych komentarzach medialnych) wezwano natychmiast ewakuowanych wcześniej kongresmanów i pod osłoną nocy, błyskawicznie zatwierdzono wyniki wyborów prezydenckich, ogłaszając oficjalnie Joe Bidena zwycięzcą.

Można śmiało powiedzieć, że jego nominacja zatwierdzona została nad zwłokami zastrzelonej bohaterki amerykańskiej armii.

Biden and the Democrats, backed by the world’s elite, began their term of office by shooting 35-year-old woman Ashli Babbitt, a pilot and veteran of the US military. Shocking video on the link below:

Śledztwo nie jest jeszcze zakończone, ale wstępne dochodzenie nie znalazło dowodów, by oskarżyć policjanta, który na Kapitolu zastrzelił Ashli Babbitt (!)

Ashli Babbitt’s widower to shooter: ‘Suck it up’

Źródło:

https://patriotuproar.com/breaking-new-unseen-angle-from-dc-shootingvideo/

Man Who Witnessed Ashli Babbitt Shooting Recounts the Tragedy

https://www.nytimes.com/2021/02/01/us/politics/ashli-babbitt-police-investigation.html?smid=em-share

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x