Dlaczego brakuje szczepionek?

Podaj dalej

W połowie stycznia kanadyjskie media podały, że Pfizer-BioNTech wstrzymał na tydzień dostawy szczepionki do Kanady. Wkrótce okazało się, że podobnie zawieszono dostawy do Włoch, Polski i innych krajów. Z mediów nie sposób dowiedzieć się dlaczego nastąpiła taka zwłoka. Sugeruje się konieczność modernizacji linii produkcyjnej i nieokreślone “problemy produkcyjne”

Prawda jest dużo bardziej bulwersująca. 15 stycznia dokonano ataku hakerskiego na Europejską Agencję Leków EMA. W jego wyniku wyciekła poufna korespondencja, z której można się dowiedzieć, że “nastąpiły różnice jakościowe pomiędzy partiami komercyjnymi, a używanymi w badaniach klinicznych”. Szczepionki w badaniach klinicznych miały 69-81% nienaruszonego mRNA . Dane dotyczące wyprodukowanych masowo ujawniły niższe wartości: średnio 59% mRNA. (jeżeli wartości te są poniżej 50%, preparat w ogóle nie działa) Ujawniono także zanieczyszczenia, krótsze od zakładanych sekwencje genetycznego mRNA i brak kontroli jakości. Właśnie po tym skandalu Pfizer, przygotowując strategię odpowiedzi na poważne zarzuty, wstrzymał dostawę szczepionek.

Szczepionki na COVID mają charakter eksperymentalny, powstały w pośpiechu, bez standardowego, wieloletniego okresu badań. Z tego powodu Europejska Agencja Leków EMA tylko warunkowo, na rok wyraziła zgodę na stosowanie szczepionek Pfizer i Moderna, stwierdzając, że cały czas trwają jeszcze badania testowe. Co ciekawe, agencja ujawniła, że używane do badań składniki szczepionek były lepszej jakości od preparatów stosowanych w masowej produkcji i rozsyłanych na cały świat. Osoby, które uczestniczyły w badaniach nad szczepionką będą nadal obserwowane przez dwa lata, by zebrać informacje na temat czasu ochrony.

Szczepieni, nie zdając sobie z tego sprawy biorą udział w eksperymencie medycznym.

Powszechnej immunizacji, do wtóry propagandowej akcji medialnej i administracyjnej poddawani są mieszkańcy całego świata. Wszystko w myśl kontrowersyjnej i niebezpiecznej decyzji EMA: “korzyści płynące ze stosowania produktu przewyższają ryzyko i może on zostać dopuszczony do stosowania”

Do końca roku planuje się zaszczepić wszystkich mieszkańców Europy, a także Kanady.

 

Źródła:

https://www.lemonde.fr/planete/article/2021/01/16/vaccins-ce-que-disent-les-documents-voles-a-l-agence-europeenne-des-medicaments_6066502_3244.html

http://urpl.gov.pl/pl/informacja-prezesa-urz%C4%99du-z-dnia-21122020-r-w-sprawie-komunikatu-europejskiej-agencji-lek%C3%B3w-dot

https://www.thestar.com/news/canada/2021/01/18/delay-in-pfizer-vaccines-reduces-supply-in-half-for-four-weeks.html

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x