Bronić kłamstwa tak jakby było prawdą

Podaj dalej

W Sudbury w Kanadzie zmarła po długotrwałej walce z wirusem COVID-19 56-letnia senator  Josée Forest-Niesing. Jak podaje biuro senator, polityk należała do grupy szczególnego zagrożenia, gdyż od 15 lat cierpiała na chorobę  autoimmunologiczną, która atakowała jej płuca. Z tego powodu, już na początku roku została jedną z pierwszych, podwójnie zaszczepionych osób.

Nie uchroniło jej to przed zarażeniem wirusem COVID i po miesiącu spędzonym w szpitalu na walce z chorobą została odesłana do domu 14 listopada. Niestety, jej stan pogorszył się i pacjentki nie udało się uratować.

Biuro senator, nominowanej na stanowisko w 2018 roku przez Justina Trudeau, opublikowało przed tygodniem oświadczenie, zachęcające do przyjmowania szczepionek przeciw COVID.

„Senator Forest-Niesing chciałaby przypomnieć wszystkim Kanadyjczykom o znaczeniu szczepień – jest przekonana, że ​​jej walka z chorobą miałaby zupełnie inny przebieg, gdyby nie ochrona szczepionek, które przyjęła”.

Tragiczna historia senator jest drastycznym przypadkiem podsycanej przez media zbiorowej psychozy, która skłania ludzi do deklaracji całkowicie zaprzeczającym faktom: po ciężkim przebiegu choroby covidowej, miesięcznym pobycie w szpitalu i powrocie do domu w agonalnym, jak się okazało stanie, polityk nadal wmawiała sobie i ludziom, że szczepienia pomogły jej w walce z pandemią.

Śmierć Forest-Niesing z powodu komplikacji spowodowanych COVIDem, mimo że była w pełni zaszczepiona, ma miejsce w czasie, gdy tysiące Kanadyjczyków zostaje zwalnianych z pracy, ponieważ zdecydowali się nie przyjąć preparatów.

Niedawno kanadyjski lekarz z Alberty, dr Chris Gordillo, opowiadał o licznych i poważnych skutkach ubocznych szczepień jego pacjentów.

„Widziałem udary, widziałem porażenie Bella, widziałem zawały serca, zakrzepy krwi, widziałem zaburzenia w oddychaniu, po których ludzie po prostu nie mogą oddychać”

Miałem pacjentów, którzy płakali w gabinecie, ponieważ by nie utracić pracy, musieli się zaszczepić. Szczepienie się ludzi nie dla zdrowia, ale dla pracy jest oznaką tyranii.

.

.

Źródła:

https://www.lifesitenews.com/news/fully-vaccinated-canadian-senator-dies-shorty-after-a-long-struggle-with-covid/

https://www.ctvnews.ca/politics/sen-josee-forest-niesing-56-dies-after-battling-covid-19-and-autoimmune-condition-1.5674665

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x