​Kanadyjska policja klimatyczna wkracza do akcji

Podaj dalej

 

Dziennikarze niezależnej publikacji The Counter Signal, uzyskali dostęp do planów architektonicznych, ujawniających złowrogie plany premiera Kanady Trudeau dotyczące uzbrajania programu zmian klimatycznych.

Ministerstwo Środowiska i Zmian Klimatu Kanady (ECCC) buduje nowy obiekt w Winnipeg, w którym znajdzie się zbrojownia broni palnej, pokoje przesłuchań, laboratoria biologiczne, biura relacji z mediami, „kontrolowane ciche pokoje” , pomieszczenia wywiadowcze, dowodowe i nagraniowe.

Plany, które zostały opracowane przez firmę z Winnipeg, otwierają furtkę na przyszłe plany Trudeau dotyczące egzekwowania kontroli klimatu.

Według niedawno opublikowanego ogłoszenia na Indeed.com, ministerstwo poszukuje batalionu funkcjonariuszy ds. „zanieczyszczenia” klimatu, jednostki nazywanej „Dyrekcją Egzekwowania Ochrony Środowiska”.

Jeśli emitujesz zbyt dużo węgla lub używasz zbyt dużo nawozów, możesz po prostu znaleźć się na czarnej liście komunistów klimatycznych.

Cały obiekt będzie miał powierzchnię blisko 5000 metrów kwadratowych, pomieści setki pracowników ECCC, a także będzie siedzibą pracowników prognozujących pogodę.

Tzw. “Ustawa o ocenie skutków” (IAA), po cichu uchwalona w ostatnich dniach większościowego rządu Trudeau, przyznaje rozległe uprawnienia ministerialnym funkcjonariuszom organów ścigania. Jednak do tej pory niewiele wyjaśniono, gdzie i jak będzie rozmieszczona policja klimatyczna.

IAA upoważnia agentów Ministerstwa ds. Zmian Klimatu do wejścia na teren bez nakazu w celu „sprawdzenia zgodności lub zapobiegania niezgodności z ustawą”.
Policja klimatyczna Trudeau może wejść do dowolnej lokalizacji projektu, który ma wpływ na środowisko, zrobić zdjęcia, uzyskać dostęp do systemów komputerowych i urządzeń komunikacyjnych oraz „nakazać dowolnej osobie uruchomienie dowolnej maszyny, pojazdu lub sprzętu lub zaprzestanie jej obsługi”. Policja Klimatyczna może również całkowicie zabronić dostępu do lokalizacji.

Wydaje się, że to nie przypadek, że ta zbrojownia policji klimatycznej została umieszczona w sercu produkcji rolnej w Kanadzie. Ta informacja pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak agenci wysłani przez ECCC zostali oskarżeni o wkroczenie na prywatne grunty w Saskatchewan w celu pobrania próbek azotu, najnowszego celu programu zmian klimatycznych Trudeau.

Według farmerów, którzy skonfrontowali się z agentami federalnymi wkraczającymi na ich ziemię, powiedziano im, że celem obecności agentów było przetestowanie wody w celu zmierzenia poziomu azotanów.

Rząd Trudeau ogłosił niedawno politykę ograniczenia stosowania nawozów w kanadyjskich gospodarstwach rolnych o 30%. Polityka ta była szeroko krytykowana przez rolników w całym kraju i przez rządy zachodnich prowincji, a przeciwnicy twierdzą, że ograniczy to dostawy żywności.

Niektórzy obserwatorzy stwierdzili, że istnieją powody, by podejrzewać, że działania te są pierwszymi krokami w powtórzeniu ataków na rolników, które wywołały powszechne niepokoje w Holandii i innych częściach Europy.

Chociaż rząd federalny jeszcze tego nie potwierdził, istnieją spekulacje, że pobieranie próbek wody, zostanie wykorzystane jako pomiary bazowe w celu wymuszenia redukcji zużycia nawozów w przyszłości, a w konsekwencji likwidacji farm.

 

Źródło:

https://thecountersignal.com/exclusive-leak-trudeau-installing-weapons-armouries-interrogation-rooms-for-ministry-of-climate-change/

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x