Epidemia COVID wśród zaszczepionych na stacji polarnej

Podaj dalej

.

Jak podała “Le Soir”, dwie trzecie z 25 pracowników z belgijskiej stacji polarnej Princess Elisabeth zaraziło się wirusem COVID.

Wszystkich 25 badaczy było w pełni zaszczepionych, a jeden otrzymał dawkę przypominającą. Epidemia wybuchła, mimo że cały personel w drodze na Antarktydę przeszedł wiele testów PCR, poddał się kwarantannie i zamieszkał w jednym z najbardziej odległych miejsc na świecie.

W Kapsztadzie, w drodze na stację,  polarnicy poddali się kwarantannie przez 10 dni i wykonali kolejny test PCR.

Kolejny test wykonano przy wyjeździe na Antarktydę, a ostatni pięć dni później.

Jedna osoba uzyskała wynik pozytywny siedem dni po przybyciu na stację 14 grudnia. Osobę umieszczono w izolacji, ale testy wykazały, że dwie inne zaraziły się wirusem.

Wszyscy trzej opuścili stację 23 grudnia, ale wirus nadal się rozprzestrzeniał.

Belgijski Sekretariat Polarny skrócił sezon badawczy, a pozostali pracownicy pozostaną w bazie co najmniej do 12 stycznia.

Wśród badaczy stacji polarnej nie było ani jednej niezaszczepionej przeciwko COVID osoby. Epidemia w takiej izolacji potwierdza jeszcze raz nieskuteczność eksperymentalnych preparatów przeciwko COVID i obnaża propagandowe kłamstwo, przekonujące, że COVID to ‘pandemia niezaszczepionych”

Źródła:

https://nationalpost.com/news/world/covid-outbreak-at-remote-antarctic-station-among-fully-vaccinated-researchers-like-horror-movie-plot

https://news.sky.com/story/covid-19-antarctica-research-station-battling-coronavirus-outbreak-12507440

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x