Naukowcy odradzają szczepienie dzieci i młodzieży przeciw COVID-19

Podaj dalej

Niemiecki naukowy komitet doradczy ds. szczepień zalecił, aby młodzi ludzie w wieku poniżej 18 lat nie otrzymywali szczepionek na COVID, chyba że mają poważne schorzenia, które mogą sprawić, że choroba będzie dla nich bardziej ryzykowna. Członek komitetu, znanego jako STIKO, profesor pediatrii, Ruediger von Kriess, wezwał do ostrożności ze względu na brak danych na temat skutków długoterminowych.

Stało się to w reakcji na zapowiedź niemieckiego rządu, że w czerwcu planuje zaoferować zastrzyki dzieciom w wieku 12 lat. Europejski regulator zdrowia dopuścił szczepionkę do stosowania u nastolatków w zeszłym miesiącu.

Przeciwny szczepieniom dzieci i młodzieży do 18 roku życia jest także Dr Peter McCullough, wybitny amerykański kardiolog, internista i profesor medycyny, który zeznając przed Senatem USA, powiedział niedawno, że wraz z rosnącymi doniesieniami o niepożądanych skutkach szczepionek na COVID-19, otrzymywanie eksperymentalnej szczepionki jest zbyt ryzykowne dla osób poniżej 18 roku życia, które mają ponad 99% przeżywalności. .

„W oparciu o dane dotyczące bezpieczeństwa nie mogę już tego polecać” – powiedział w wywiadzie dla dziennikarza i autora Johna Leake.

„Po szczepieniach zmarło ponad 4000 Amerykanów, a w Europie liczba tych, którzy umierają pierwszego, drugiego i trzeciego dnia po zastrzyku przekroczyła 10 tysięcy ” – powiedział dr McCullough.

Jest on przeciwko temu, co określił jako upolitycznienie opieki zdrowotnej przez rząd federalny podczas pandemii, ograniczające lub blokujące dostępność tanich, skutecznych metod leczenia COVID-19, takich jak chinina i iwermektyna.

W wywiadzie powiedział, że sytuacja jest drażliwa, ponieważ uczelnie i uniwersytety ogłaszają, że studenci, którzy chcą wrócić do kampusu jesienią, muszą zostać zaszczepieni.

„Są rodzice, którzy mówią:„ Chcę, aby moje dziecko poszło w tym roku do college’u, ale nie chcę stracić go z powodu szczepionki ”

„Wiedzą, co się dzieje. Internet jest pełen opisów takich przypadków – zakrzepów krwi, udarów, natychmiastowej śmierci”.

Źródła:

https://www.wnd.com/2021/06/4922419/

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x