Premier Kanady nazywa niezaszczepionych rasistami i mizoginistami

Podaj dalej

.

„Dzięki szczepieniom wyjdziemy z tej pandemii” – powiedział w popularnym programie talk-show w Quebec premier Kanady Justin Trudeau.

„Są jeszcze niezdecydowani i postaramy się ich przekonać, ale są też ludzie, którzy stanowczo sprzeciwiają się szczepieniom”.

„Nie wierzą w naukę, często są mizoginistami, często też rasistami; to sekta, mała grupa, ale zajmująca przestrzeń i jako lider, jako kraj musimy dokonać wyboru” – dodał Trudeau.

.

.

Trudeau wygłosił szokujące oświadczenie, że nie jest pewien, czy Kanada powinna w ogóle „tolerować tych ludzi”, jednocześnie przekonując prowadzącą program, że niezaszczepieni „zablokują” powrót do „rzeczy, które lubimy robić”.

Dyskryminująca i szokująca wypowiedź Trudeau nie zwróciła wielkiej uwagi aż do 28 grudnia, kiedy polityk i federalny przywódca prowolnościowej Partii Ludowej Kanady, Maxime Bernier, umieścił klip z wypowiedzią premiera w mediach społecznościowych, nazywając Trudeau „psychopatycznym faszystą”.

 

Źródło:

https://www.lifesitenews.com/news/trudeau-calls-unvaccinated-canadians-racists-misogynists-in-unhinged-interview/

Foto: (fragment) https://en.wikipedia.org/wiki/Justin_Trudeau#/media/File:Justin_Trudeau_at_the_Vancouver_LGBTQ_Pride_2015.jpg

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x