Czerwony Krzyż informuje jak nielegalnie przekroczyć granicę

A man's hand holds a first aid kit against the background of the forest, first aid in a hike, a bag with a red cross, emergency first aid to a traveler in trouble, a necessary thing.
Podaj dalej

 

Czerwony Krzyż dostarcza nielegalnym imigrantom, forsującym południową granicę Stanów Zjednoczonych, broszury instruktażowe, jak nielegalnie dostać się na teren Stanów Zjednoczonych.

Wśród dokumentów uzyskanych przez The Daily Caller są „mapy i przewodniki dla migrantów, informujące, jak odbyć niebezpieczną podróż do granicy amerykańsko-meksykańskiej”.

Na jednej z nich zaznaczono trasy, prowadzące bezpośrednio do takich miast, jak El Paso i McAllen w Teksasie, a także do Nogales w Arizonie.

Mapa, która jest częścią pakietu opatrzonego logo Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża i Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, pokazuje listę hoteli, klinik i schronisk, w których migranci mogą uzyskać wsparcie w Meksyku i Ameryce Środkowej. Mapy zawierają wyraźnie zaznaczone trasy, prowadzące do miast położonych wzdłuż granicy z USA. Organizacja oferuje również przewodnik „samoopieki” podczas podróży, który zawiera wskazówki, jak przetrwać na pustyni i zwalczać choroby, a także jak bezpiecznie wskakiwać do pociągów i jak zdobyć środki antykoncepcyjne.

Komentując rewelacje The Daily Caller, szeryf z Arizony, Mark Lamb stwierdził: „Nie radzą astmatykom, aby zabrali swoje inhalatory. Nie przypominają diabetykom o zabraniu leków przeciwcukrzycowych, ale nakazują kobietom zabierać środki antykoncepcyjne, ponieważ wiedzą, że w trakcie marszruty do granicy kobiety są gwałcone”.

Ta patologiczna polityka promowania nielegalnej imigracji jest kontynuowana nie tylko w Stanach Zjednoczonych i Europie. Podobnie jest w Kanadzie, gdzie latami trzeba załatwiać kosztowne i wyczerpujące administracyjne formalności, by otrzymać legalną wizę imigracyjną. Równolegle do nielegalnego przejścia granicznego między USA i Kanadą na słynnej już Roxham Road codziennie docierają autokary i taksówki, przywożące nielegalnych migrantów. Są oni przeprowadzani przez granicę do Kanady przez policję, a potem kwaterowani w hotelach i utrzymywani na koszt podatników do czasu zakończenia długotrwałego procesu azylowego. W ubiegłym roku w ten sposób dostało się do Kanady 100 tysięcy nielegalnych imigrantów.

Źródła:

https://dailycaller.com/2023/03/09/red-cross-southern-border-federal-emergency-management-agency/

https://summit.news/2023/03/13/report-red-cross-provides-illegals-with-maps-and-tips-about-how-to-cross-border-into-u-s/

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Click to access the login or register cheese
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x